PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=648702}

Defiance

6,5 4 036
ocen
6,5 10 1 4036
Defiance
powrót do forum serialu Defiance

Serial ma dobry klimat, momentami świetny, MadMaxowy można by rzec, aktorzy są przyzwoici, charakteryzacja również ciekawa, jedyne co boli w serialu SF to... efekty specjalne... robione zapewne w 3Dmax Studiu 1.0 przez grupkę studentów. Lepiej nie robić żadnych efektów, niż takie które kłują w oczy... Przeciez serial może śmiało obronić się klimatem...
P.S. w 4 bodajże odcinku pierwszego sezonu, na jadącym samochodzie widać zamontowaną kamerę, która nagrywała poprzednie ujęćie... To już MEGO wtopa...

ocenił(a) serial na 3
arylyn

Akurat efekty nie są tak złe... zresztą serial dostał parę nominacji za efekty specjalne. Miej wgląd w to, że to serial telewizyjny a nie blockbaster za 180.000 dolarów.

Co do klimatu - serial jest wybitnie nijaki. Rozumiem, że każdy ma prawo do swojej opinii ale zastanawia mnie to, co jest wspólnego z Mad Maxem? Nie tylko nie widzę żadnego podobieństwa jak i klimatu. Do tego większość aktorów jest wyjątkowo drewniane. Po 2 sezonie moja ocena spadła z 4/10 do 3/10. Za głupotę i nielogiczne wątki.

ocenił(a) serial na 6
arylyn

Serial daje radę, chociaż arcydzieło to to nie jest. To, co mnie najbardziej zaskoczyło, biorąc pod uwagę, że jest to sci-fi, to świetna muzyka.

arylyn

Mnie się serial podobał. Tak jak ktoś wspomniał styl nieco podobny do Mad Maxa. Też trochę przypominał Serenity. Podobała mi się postać Datak Tarr. Niestety motyw z Irisą był mocno przekombinowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones