Defiance
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2 i 3

ocenił(a) serial na 8

Aktualnie jestem po finale 1 sezonu . 2 i 3 sezon zostały potwierdzone jakiś czas temu .
Oglądając ten serial przez pierwsze 5 odcinków był mało wciągający teraz śmiało stwierdzam że want more :) jeden z lepszych seriali ostatnich lat .

ocenił(a) serial na 5
Eyez

Póki co to chyba tylko 2 został potwierdzony.

ocenił(a) serial na 8
elo84

w jakimś tam wywiadzie bylo ze drugi będzie mieć już więcej akcji związanych z gra , watki będą się bardziej przeplatać , i była wzmianka ze jeśli sie sprawdzi to w 3 będą tez to kontynuować.

ocenił(a) serial na 5
Eyez

No tak, ale ten 2 sezon musi się najpierw przyjąć bo żadna stacja nie daje kasy na serial, który ma niską oglądalność, nie? ;)

ocenił(a) serial na 8
elo84

fakt :) ale biorąc pod uwagę że jest to 1 serial SF od bardzo dawna który trzyma w miare poziom :) pozatym cześć zyskow z gry leci na serial wiec jest potencjal i jako takie zrodlo finansowania teraz tylko byle by fabuły nie spier... lili :) a bedzie dobrze :)

ocenił(a) serial na 3
Eyez

To ten serial ma fabułę? Nie zauważyłem !
I żeby nie było - przebrnąłem 11 odc.

Eyez

nie do końca:) do gustu przypadł mi "wrogie niebo" a to sci-fi

ocenił(a) serial na 8
ruski011

próbowałem się do tego przełamać ale to niemiłosierne flaki z olejem :D kwestia gustu :)

Eyez

zgadzam się, o gustach się nie dyskutuje:) oglądam dużo seriali ze względu na pracę i jest dużo takich o których nie byłem przekonany ale zaczynałem oglądać w zasadzie z przymusu i po kilku odcinkach naprawdę wciągnęły:) np. "Wrogie Niebo","Grimm","revolution", obecnie jestem przy "Lost" choć obiecałem sobie że nie oglądnę tej szmiry i spodobał mi się:)

ruski011

jak mogłeś coś nazwać szmirą nie oglądając tego? powodzenia

ampelx

po urywkach które widziałem w telewizji ale zauważ iż napisałem; spodobał mi się:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones