PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=558571}

The Legend of the Legendary Heroes

Densetsu no Yūsha no Densetsu
7,4 456
ocen
7,4 10 1 456
Densetsu no Yūsha no Densetsu
powrót do forum serialu Densetsu no Yūsha no Densetsu

Czy ktokolwiek ogląda to anime na bieżąco i może coś o nim powiedzieć? Jak wrażenia?

ocenił(a) serial na 10
adam_k93

Ja oglądam i bardzo mi się podoba. Pierwszy odcinek nie jest zachwycający - ponieważ pokazany jest właściwie środek akcji. Po pierwszym odcinku nie chciało mi się oglądać reszty ale po drugim się wciągnęłam a na trzecim już miałam łzy w oczach. Główni bohaterzy są bardzo interesujący - przede wszystkim Ryner. Ale z odcinka na odcinek dowiadujemy się coraz więcej o każdym. Podobają mi się też walki z użyciem magii, świetny opening i ending i interesujące postaci kobiece (bo w wielu anime są po prostu denerwujące).

adam_k93

nie jest to specjalnie ambitna produkcja aczkolwiek ogląda się miło :)

ocenił(a) serial na 7
adam_k93

Anime jest wciągające. Na początku ma się wrażenie, że mamy opowiedziane dwie luźno połączone ze sobą historie - jedną opowiadającą o wędrówce Rynera i Ferris w poszukiwaniu artefaktów i druga o królu Shionie walczącym o naprawę kraju. W trakcie jak anime się rozwija, poznajemy przeszłość głównych bohaterów: jak się poznali i w jaki sposób są ze sobą powiązani. Minusem jest fakt, że historia nie zostaje tak naprawdę zamknięta. Jest sporo niejasnych spraw, wymagających zakończenia. Słyszałam, ze planują kontynuację tego anime, więc jest nadzieja, że dowiemy się jak to się skończyło. Jeśli ktoś lub anime, w którym jest dużo akcji, komediowych momentów i zagadek, może spokojnie po nie sięgnąć i się nie zawiedzie.

ocenił(a) serial na 9
cleo804

Swietne anime ze zrytym zakończeniem... F*ck

I_I

E tam, zakończenie raczej zapowiada kolejny świetny sezon:) chyba, że o czymś nie wiem...

ocenił(a) serial na 9
adam_k93

Na razie niestety nie słychać nic o drugim sezonie, gdyż anime powstało na podstawie legendy i powieści radiowej. Mangi też się nie da znaleźć (a przynajmniej ja nie mogę, chociaż podobno wychodziła). A szkoda, bo anime świetne.

ocenił(a) serial na 10
Pkropka

Z tego co wiem to nie ma mangi tylko powieść.

ocenił(a) serial na 9
Martus_2

Widziałam rozdział zerowy, więc manga miała powstać na pewno. Pytanie czy coś poza tym jednym rozdziałem istnieje, czy nie.

ocenił(a) serial na 10
Pkropka

podejrzewam że jest tak jak z No. 6 najpierw była powieść, potem manga - możliwe że dopiero teraz zaczęto ją tworzyć bo gdy skończono emisję anime nic o mandze nie było mi wiadomo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones