PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=861178}

Des

7,3 13 018
ocen
7,3 10 1 13018
7,5 10
ocen krytyków
Des
powrót do forum serialu Des

Koronkowa robota

ocenił(a) serial na 7

Mindhunter, Z zimną krwią i dramat sądowy w jednym, a dokładnie w trzech odcinkach. Oldschoolowa, koronkowa, angielska robota. Klimatyczna i przejmująca, tym bardziej, że na faktach. Świetnie oddaje też realia lat 80. Obsada wymiata, a Tennant to już zupełnie hipnotyzuje.

belmont33

Ale on jest dobry w takich rolach. Zauroczył mnie odtwarzając złego w 1 sezonie Jessica Jones.

ocenił(a) serial na 7
makaes

same

ocenił(a) serial na 10
belmont33

Pan Tennant, co trzeba przyznać, zagrał wręcz porążająco cudownie osobę Dennisa Nielsena, jakby rola ta stała się nim, weszła w jego niematerialne Ja. Zwróćcie uwagę na pewien moment tudzież scenę z pierwszego odcinka: około 15 minuty i 5 sekundy, gdy z zimnem wpisanym na twarzy, niczym pozbawiony emocji trup, Dennis wyznał (jak ujął to Nielsen wcześniej ,,ach, miejmy to już za sobą") przesłuchującym go śledczym, że gdy zabijał 14-ego, zrobił mu omlet, i nie wiedział, co go zabiło: omlet czy on sam, ale prędko doszedł do wniosku, że omlety nie zostawiają chyba czerwonych śladów na szyi... Mój Boże... Banalność zła, spłycenie emocjonalne u psychopatów jest niewiarygodne, przerastające jakiekolwiek granice pojęcia "człowieczeństwa".

buskowianka

gdzie można obejrzeć serial?

ocenił(a) serial na 8
czubaka2090

Można zobaczyć na HBO GO.

belmont33

to dlaczego tylko siódemka ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones