Designated Survivor
powrót do forum 3 sezonu

*Jak pewnie 90% społeczeństwa popieram mniejszości seksualne, etniczne, etc.* ale pokazywanie pełnego seksu czarnoskórych gejów jest co najmniej obrzydliwe i większość ludzi raczej nie chce widzieć takich scen.
A po za tym 3 sezon składa się z tematów typu, aborcja, mniejszości seksualne, mniejszości etniczne, pedofilia, zanieczyszczenie środowiska, pokazywanie, że w USA == Arabia i pokazywanie jak to czarni mają źle bo ludzie stworzyli wirusa który atakuje tylko czarnoskórych.
Myślą, że zwalczają homofobię, faszyzm, a tak na prawdę tylko ją nakręcają, skoro nawet bezstronne osoby po obejrzeniu tego mają niesmak do mniejszości.

Rzadko się tak wylewam nt. polityki ale, aż musiałem to z siebie wyrzucić.

Heavy_Genius

Jestem fanem 24 godzin i Kiefera Sutherlanda, stąd bylem zainteresowany tym serialem. Niestety wpisy takie jak Twój skutecznie mnie zniechęciły.
Nienawidzę wciskania poprawności politycznej w dawkach hurtowych. Nie mam zamiaru oglądać dymających się pedałów oraz usilnego umoralniania.
Szkoda, że wiele filmów i seriali kroczy tą drogą.

ocenił(a) serial na 5
Heavy_Genius

Facet faceta i wyszło gówno... Ten 3 sezon zepsuł wszystko. Dobrze że 24 godziny Netflix nie robił. :)

ocenił(a) serial na 7
Heavy_Genius

3 sezon == totalne zniesmaczenie. Analny seks pederastów był nie do strawienia. Co ciekawe analogicznych scen z normalnym seksem w serialu praktycznie nie pokazano. A seksu dewianckiego wraz obleśnymi pocałunkami było po dziurki w nosie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones