PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=654010}

Detektyw

True Detective
8,4 157 292
oceny
8,4 10 1 157292
7,7 31
ocen krytyków
Detektyw
powrót do forum serialu Detektyw

póki nie jest za późno

ocenił(a) serial na 9

Otóż to.

ocenił(a) serial na 10

zgadzam się! bo pewnie będę zmuszony zmienić ocenę ;(

ocenił(a) serial na 10
RandyShughart

Ja pewnie też. Po 2 odcinkach już oceniam na 7. Mam nadzieję, że się to rozkręci.

ocenił(a) serial na 9
krzychu1526

Trzeci odcinek strasznie nudny. Na razie u mnie też 7. Ale jak dalej pójdzie to nawet na piątke nie będzie zasługiwał. Szkoda, wielka szkoda.

ocenił(a) serial na 4
krzychu1526

Mnie już pierwszy odcinek,pierwszego sezonu wymęczył.Serio skąd tak wysoka ocena tego serialu ?.Dialogi długie,flegmatyczne i nużące.Akcji praktycznie zero,tak samo żadnego napięcia.Jakość serial nie zachęca do dalszego oglądania.To jest bardziej dramat,niż kryminał.

popieram.

p4uI

czytałem już, że ponoć nie można gdy nie ma kolejny sezon nie ma podtytułu, ale mogłoby być chociaż "True detecitve : season two" albo coś xd

p4uI

Gdzie to czytałeś? A Forbrydelsen np? 1 serial, 3 sezony, w każdym ta sama bohaterka, a ma 3 osobne strony.Z AHS jest to samo.

kardrig

http://www.filmweb.pl/serial/Detektyw-2014-654010/discussion/Pytanie+organizacyj ne.,2625484 - pierwsza odpowiedź. Ja tylko czytałem, nic więcej nie wiem, więc niech nie lecą dissy xd

p4uI

Ale jakie disy? Grzeczne zapytanie gdzie to przeczytałeś nazywasz dissem? Chyba przewrazliwiony troszkę jesteś :) Pozdro.

kardrig

po prostu nie lubię kłótni internetowych (y).

p4uI

Więc ich nie wszczynaj.

kardrig

a wszczynam ?

p4uI

No skoro zarzucasz mi dissowanie, bo zadałem zwyczajne pytanie to chyba prowokujesz, więc wszczynasz.

kardrig

nie. Dałem do zrozumienia, że nie jestem w temacie zmieniania tytułów na filmwebie, bo niewiele mnie to obchodzi. Napisałem "niech nie lecą dissy" w czasie przyszłym i wysłałem linka, po to żeby nikt mnie nie opieprzał, że sie nie znam. Jakby coś komuś nie pasowało, to niech ma pretensje do autora tamtego komentarza. Skończmy.

p4uI

Póki co to chyba Tobie coś nie pasuje. Bo mi wszystko pasuje, więc posłuchaj swojej dobrej rady, weź ja do serca i sam skończ.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
p4uI

A Ośmiornica? żaden sezon nie ma podtytułu a mimo to każda jest osobno. :v

ocenił(a) serial na 9

Gdzie można dorwać wersję z napisami bo w sieci znalazłem tylko lektora lub całkowicie po angielsku?

ocenił(a) serial na 8
bastek7

Na HBO GO jest wersja z napisami .

ocenił(a) serial na 9
avengers_2

niestety nie jestem w PL i nie mogę odtwarzać tam filmów, no nic obejrzę z lektorem ;)

ocenił(a) serial na 9
bastek7

Już ekipa z hata k przetłumaczyła odcinek.

ocenił(a) serial na 10
bastek7

na chom_iku jest..np. u mnie ;)

dawac 2 osobne linki do 2 sezonow !

ocenił(a) serial na 10

Obawiam się, że już jest za późno...

dobry pomysł z rozdzieleniem ponieważ pierwszy sezon zasługiwał na na prawdę mocne 8 a ten mowy na razie jest porażką zobaczymy co będzie dalej może będzie lepiej.

ocenił(a) serial na 8
SidLeniwiec

Dlaczego uważasz, że jest porażką? Zapowiada się zdecydowanie lepiej niż pierwszy, który był wypełniony pseudofilozoficznymi wywodami o dupie Maryni.

Tanatos

Po pierwszym odcinku oczywiście mam nadzieje że dalej bedzie już tylko lepiej .

Tanatos

i właśnie dlatego ten sezon zasługiwał na wysoką notę, w tym tkwi cała kwintesencja serialu

użytkownik usunięty
Tanatos

To samo pomyślałem. Ha ha ha. Pierwszy sezon to była pełna pseudofilozoficznego bełkotu pretensjonalna papka dla ludzi, którzy myślą, że jak obejrzą coś w ten deseń tzn. że się "ukulturnią". No i McConaughey był wtedy na fali. Z czasem jednak co inteligentniejsi zdążyli zauważyć, że Matthew w każdym filmie gra tak samo. Czy to komedia romantyczna, dramat czy sensacja. Zawsze będzie teksaskim redneckiem. Drugi sezon zapowiada się zdecydowanie lepiej, no i aktorzy też dużo ciekawsi.

ocenił(a) serial na 8

A to zabawne, bo ja akurat Harrelsona zawsze uważałem za modelowego rednecka. Jak na niego patrzę to mam wrażenie że za chwilę splunie tytoniem :P

Co do McConaughey się zgodzę. Kopia kopi kopi, każda rola podobna, nawet ta drętwość na twarzy jest wypisana zawsze, niezależnie czy gra detektywa, finansistę, kowboja czy kosmonautę. Po prostu była na niego moda.

ocenił(a) serial na 10

"że Matthew w każdym filmie gra tak samo."

Spadłem pod krzesło i chyba nie wstanę. Topowa bzdura miesiąca czerwca na filmwebie, gratulacje.

ocenił(a) serial na 8
Devitz

notabene sklejona przez osobę, która używa sformułowania "teksaskim" <3.

ocenił(a) serial na 10
Tanatos

O, tak! Pierwszy sezon oglądało mi się nieźle, ale nic by się nie stało gdybym go nie zaliczyła. Natomiast jeśli chodzi o drugi, to jak dla mnie, najwyższa półka. Zdecydowanie przedkładam drugi nad pierwszy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
miroll

Niesamowite jak dla kogoś może być trudnym do zniesienia to, że komuś innemu podoba się dany film lub serial. Na pewno trudno się żyje będąc tobą.

ocenił(a) serial na 9
miroll

Dla mnie nieporównywalnie bardziej podszedł pierwszy sezon, ale Twoja wypowiedź to taki internetowy szlam.

ocenił(a) serial na 8
Eleonora

Też uważam,że II sezon lepszy od I

ocenił(a) serial na 8
Eleonora

jak dla mnie w pierwszym były lepiej zagrane role,ae drugi miał więcej akcji

ocenił(a) serial na 10
marcin_lendzion

Mi akurat nie zależy na akcji, a na głębi i dlatego wolę drugi.

ocenił(a) serial na 9
Tanatos

Dialogi "robilły" 1 sezon. Gra aktorska na najwyższym poziomie. Drugi sezon jest tak męczący, że ciężko go oglądać bez zmrużenia oka.

ocenił(a) serial na 9

Może wyjdź z taką inicjatywą do moderatorów, nie wiem jak to się odbywa na filmwebie, ale chyba zrobienie czegoś takiego to nie byłby ogromny problem. Ciekawe jaka byłaby ich odpowiedź.

ocenił(a) serial na 7

Jesteście żałośni...

użytkownik usunięty
Grifter

uhh dlaczego czy ta prośba zasługuje aż na takie potępienie :)?

ocenił(a) serial na 7

No ba. Samą otchłań Hadesu :)
Po prostu już wymiotuję tym płaczem o "złym i niedobrym" drugim sezonie, który rozpoczął się na kilka miesięcy przed premierą. Raptem jeden odcinek poleciał i już znowu lament i skowyt. Będzie co będzie. Czy to w jakiś sposób umniejszy wartość 1 sezonu? No błagam was.
Macie problem z ilością gwiazdek? Jeszcze raz błagam :)

ocenił(a) serial na 10
Grifter

dokładnie to samo miałem napisać :)

ocenił(a) serial na 10
Grifter

Drugi sezon zaczął się całkiem spoko. Ale głównie chodzi o to, że jest inna historia, fabuła, postacie. I powinno to być wydzielone bo ten sezon może okazać się gorszy ale może też lepszy i chociaż bardzo podobał mi się sezon pierwszy bede musial znizyc ocene jesli cos nie wypali :)

ocenił(a) serial na 10
bartii93

ogólnie myślę, że od zawsze powinna być możliwość ocenienia każdego sezonu serialu osobno :) bo są one różne jedne lepsze jedne gorsze a dopiero średnią z ocen sezonu wrzucać jako ocene serialu.

ocenił(a) serial na 8
bartii93

Tu się zgodzę, często jest niestety tak, że im dalej w las tym gorzej, a szkoda zaniżać ocenę jako całości.

ocenił(a) serial na 9
Grifter

popieram. Dla mnie zachowanie niektórych to totalna porażka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones