Dexter: New Blood (2021-2022)
Dexter: New Blood: Sezon 1 Dexter: New Blood sezon 1, odcinek 10
odcinek Dexter: New Blood (2021-2022)

Sins of the Father

5,3 726
ocen
5,3 10 1 726
Dexter: New Blood
powrót do forum s1e10

Zupełnie zapomniany wątek. Przecież chłopak ma brata i siostę, którzy są już pełnoletni. Być może ma też dziadków (?) Nie pamiętam dokładnie czy przeżyli

ocenił(a) serial na 8
Marcin5800

Od początku mi to nie pasowało. Dlaczego po śmierci Hannah i po przyjeździe do USA nie trafił pod opiekę swojej AUTENTYCZNEJ rodziny - rodziców jego matki lub swojego przyrodniego rodzeństwa (na tym etapie tak jak napisałeś obydwoje byli już dorośli). No chyba, że wszyscy już z jakiegoś powodu nie żyli (mało prawdopodobne), ale nawet wtedy wypadałoby o tym wspomnieć w serialu..

Mordechaj_Sauerland

Matka Rity pojawia się tylko na początku serialu. Nie było jej ani na ślubie ani nawet na pogrzebie swojej córki. xD O ojcu Rity nic nie wiadomo.

Mam wrażenie, że po prostu pomyliłeś rodziców Rity z rodzicami Paula (którzy wzięli pod opiekę Astora i Codego).

ocenił(a) serial na 8
delh

No faktycznie pomyliłem ich.

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

Obejrzyj uważnie, był ten wątek poruszony

ocenił(a) serial na 6
wesoly71

gdzie

Marcin5800

Miałam dokładnie to samo. Harrison ma przecież na Florydzie dwójkę przyrodniego rodzeństwa. Astor jest już na pewno pełnoletnia, Cody raczej też.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones