Dexter: New Blood (2021-2022)
Dexter: New Blood: Sezon 1 Dexter: New Blood sezon 1, odcinek 10
odcinek Dexter: New Blood (2021-2022)

Sins of the Father

5,3 726
ocen
5,3 10 1 726
Dexter: New Blood
powrót do forum s1e10

Zakończenie

ocenił(a) serial na 9

Proponuję wyobrazić sobie zakończenie.
Pewne jest, że nie zniosę schwytania Dextera, już lepsza jego śmierć choć rozczaruje i wkurzy mnie to ogromnie.
Ja to widzę tak, co prawda w zapowiedzi 10 odcinka było ujęcie jakby Dexter był aresztowany, ale przypuszczam, że nie za morderstwa. Ostatecznie Dexter będzie ścigany i zostanie najprawdopodobniej zabity. Niestety. Mam nadzieję, że nie! Dzieło ojca przejmie syn.

sylbow

Angela dostała w kopercie śruby tytanowe. Możliwe, że to będzie powodem aresztowania Dextera jako podejrzanego o zamordowanie Matta i stąd to ujęcie jakby był aresztowany. Nie za bycie rzeźnikiem (bo tego z dowodów raczej nikt Dexterowi już nie udowodni), tylko za morderstwo aktualne. Po drugie Angela pewnie jak odkryje to kim był Kurt, poukłada sobie to wszystko w całość. Uzna, że Dexter jest rzeźnikiem i to on stoi za zniknięciem Kurta czy Matta (pasują w końcu to ofiar rzeźnika). Niekoniecznie musi mieć dowody, ale pewnie doprowadzi to do konfrontacji między nimi. A jak się ona zakończy? Może narcystycznym przyznaniem się Dextera do mrocznego pasażera? Zobaczymy.

ocenił(a) serial na 9
Ariuss

Będzie drugi sezon. Dexter musi nauczyć syna kodeksu i jak zabijać bez śladu, jak pozbywać się zwłok, jak upewniać się, ze ofiara zasłużyła na swój los.

ocenił(a) serial na 9
Ariuss

Będzie drugi sezon. Dexter musi nauczyć syna wszystkiego. Świetny pomysł na ciągnięcie przez parę sezonów...

ocenił(a) serial na 9
Kwiatek_Kwiatkowska

Trochę przerażająca myśl, nie powiem. Ale mimo wszystko mam nadzieję, że będzie 2 sezon i to z żywym i wolnym Dexterem.

ocenił(a) serial na 9
sylbow

Ja tez oczekuje, ze Dex będzie wolny i żywy, nie jestem w stanie pogodzić się z innym scenariuszem.

kajak_majka

Harrison go.zabije

ocenił(a) serial na 10
mastachaz

Pomyśleć, że ten mały chłopiec, o którego w poprzednich sezonach się troszczył posłał mu kulę. Gdyby użył gumki nie byłoby Harisona i problemu Dextera. To Harison i jego wyznanie na imprezie było zapalnikiem. Potem następstwo w postaci odwetu, zostawienie śladów ukucia na szyi. Gdyby Harison nie poszedł na imprezę nie byłoby powiązań z ketaminą

ocenił(a) serial na 10
ByMat

Mógł powiedzieć - rozwaliłem Logana bo do mnie strzelał, nie miałem wyboru. A tak dzieciak się wkurzył bo musiał zostawić dziewczynę, lubiany trener zginął bez powodu z rąk ojca. Najlepiej gdyby pozwolił mu odjechać na początku serialu, to obyłoby się bez problemów.

sylbow

No jestem pod odcinku, i raczej to już definitywny koniec, super muzykę dobrali pod koniec...

ocenił(a) serial na 8
beatal_16

Gdzieś widziałem że jutro rano oficjalny komunikat Showtime

Marcin5800

tak widziałem wywiad z producentem serialu. Dexter definitywnie nie żyje. Nie będą go już wskrzeszać bo nie chcą tego robić widzom. Ale nowym Dexterem będzie Harrison a duch Dexa będzie go prowadził. Tak jak to robił jego ojciec i Deb

ocenił(a) serial na 8
orim_kiro

Tylko nie wiem czy to ma sens. Całą siłą tego serialu zawsze był znakomity Michael C Hall. Potem jakby zrobili spin off to i tak wszyscy patrzyli by na drugoplanowego ducha Dextera.

Coś na zasadzie Batwoman czyli serial w świecie Batmana bez Batmana.

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

Zakończenie lipne po całości

Logika Harisona:

zabija ojca bo woli zostać w miasteczku, które jak się później okazuje i tak musi opuścić i to sam. Lepiej już było mieć towarzysza.

ojciec uratował mu życie, zwierza się z sekretu, a ten go morduje.

mały Harinson, który miał 3 latka we wcześniejszych sezonach, nagle pozbawia życia głównego bohatera


Logika Dexa:

Angela nie miała żadnych dowodów. Znaleziona śruba? Mógł ją gdzieś znaleźć, albo ktoś ją podrzucił.

Wbicie igły jak rzeźnik? Udowodnić można tylko 1 gościa, którego nie zabił. Zwykły zbieg okoliczności, brak przesłanek, że to on jest rzeźnikiem

A Dex za wszelką cenę wydostaje się z celi jakby został już skazany.

ByMat

Pamiętasz rozmowę telefoniczną Angeli z Batistą. Angel powiedział jej, że było kilka teorii odnośnie rzeźnika i że LaGuerta sądziła, że to Dexter. Nastęnie w czasie przesłuchania Dextera, Angela pokazuje mu zdjęcia zabitego niedawno dilera i jednej z ofiar rzeźnika, komentując je słowami: te same ślady, ten sam środek w organizmie, nazywamy to schematem. Poza tym Batista był w drodze do Iron Lake. Czy uwierzyłby Dexterowi, że to zbieg okoliczności( tym bardziej , że pierwszemu dilerowi wbił w szyję igłę)? Nie tym razem. Ale może się mylę.

ocenił(a) serial na 9
Marcin5800

Może troche już przesadzam, ale... istnieje możliwość, że zapowiedzą jeszcze jeden odcinek, do pewnego momentu ten sam, ale jednak z innym zakończeniem? Z furtką na kolejny sezon? Wtedy jak ktoś będzie miał już dość to może "uznawać" zakończenie pierwsze, a jeśli ktoś jest nieusatysfakcjonowany (chyba zdecydowana większość) to dostanie zakończenie nr 2 i zapewne kolejny sezon. Bo ewidentnie ogłoszą coś dużego, ale... kolejny sezon bez "żywego" Dexa? To już kompletnie straciłoby swój klimat

ocenił(a) serial na 8
igi32ManU

słyszałem że zrobią 5 zakończeń dla każdego coś innego i potem w zalezności od wyboru dexter będzie mial inny kolor włosów w co drugim odcinku :D,
wybacz ale nie ma takiej opcji, w żadnym serialu tak nie zrobili

ocenił(a) serial na 6
igi32ManU

Hahah, a jak ktoś będzie niezadowolony, że zginął Kurt, to niech dokręcą jeszcze inne zakończenie przedostatniego odcinka :D To o czym piszesz to mrzonki, cały ten sezon jest dodatkiem do Dextera, ostatecznym zamknięciem. To nie Bandersnatch, by sobie ludzie wybierali sami, w jaką stronę ma się to potoczyć

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones