PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 193 796
ocen
8,2 10 1 193796
7,3 16
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Myślę, że wszyscy lubią mocne zakończenia, dodatkowo wszyscy na takie czekali, ale TO było chyba za mocne...Rita była kluczową postacią całego serialu i to ona trzymała Dexa w ryzach. Nie rozumiem tych wrzutów na nią, nie była na pewno bardziej irytująca niż Batista i LaGuerta:/ Nie wyobrażam sobie sensownej kolejnej serii, to już niestety będzie zupełnie inny serial, bo Dex już wie, że zawsze będzie sprowadzał tragedie na wszystkich w swoim otoczeniu (a ma jeszcze 3 dzieci i Debrę). Dla mnie scenarzyści trochę przegięli, bo trudno im będzie wymyślić coś co z sensem pociągnie to dalej i co przebije taki finał sezonu. A w ogóle to trochę zbyt smutne:( Już wolałabym chyba normalny happy end z Ritą i Dexem patrzących na księżyc.

ocenił(a) serial na 9

Też mnie to nieco przeraziło, jednak z drugiej strony, pocieszam się faktem, że w niektórych momentach Rita mnie irytowała. Mogli to inaczej rozwiązać, ale co zrobić. Jestem mimo mojej antypatii względem Rity niezadowolona z takiego obrotu spraw.

ocenił(a) serial na 10
beciami

Nie wiem, dlaczego, ale wg mnie postać Rity była ogromna częścią życia Dextera. W sumie jak sobie przypomnę, to pamiętam, że dużo myślał o niej i mu na niej zależało. Ona niejako się "odpłacała" i była dobrą kobietą. Jej przeszłość też mnie zainteresowała, zżyłem się z nią jakby :D

Chyba jeden z niewielu seriali, gdzie do dziś wspominam tę historię. A ogólnie do Dexter był m.in. moją inspiracją dla tematu maturalnego z języka polskiego. Ogólnie zakończenie mi się podobało, ale było chyba za ostre. Mogli to zrobić w 5 lub 6 sezonie. Sama piszesz, że też mimo wszystko byłaś niezadowolona.

Ciekami mnie tylko czym Rita Cię wkurzyła, bo nie pamiętam, by była mocno irytująca.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones