PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 194 700
ocen
8,2 10 1 194700
7,2 17
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Ludzie mówią, że do 4 sezonu serial jest znakomity, ale potem coraz gorzej. Co możecie mi o nim
powiedzieć? Warto obejrzeć? Bez spoilerów proszę.

ocenił(a) serial na 10
Zipox

Mi się podobały wszystkie sezony. Jedne mniej (np.trzeci, czwarty), drugie więcej (pierwszy, drugi, szósty), ale generalnie uwielbiam ten serial (mój ulubiony ;P ). Radzę po prostu oglądnąć kilka odcinków i się przekonać :)

ocenił(a) serial na 9
Zipox

Ogladaj serial jest mega zajebistyy, ustepuje tylko Prison Break'owi

ocenił(a) serial na 9
Zipox

Oglądaj oglądaj, bo później trend się odwraca i jakość rośnie.
Im bliżej ostatniego, tym lepiej:)

ocenił(a) serial na 8
redmar

to żart? ;)

ocenił(a) serial na 9
przyszla.zona.michala

Nie, to nie żart.
Oglądałem do końca bardzo zaciekawiony i dobrze się bawiłem.
Intrygowały mnie zarówno wątki "lokalne', jak i główny - co będzie z Dexterem, jak skończy [czy skończy], a ten był podlewany przez dwa ostatnie sezony.

Na szczęście nie ma obowiązku zgadzania się z moim odbiorem tego serialu;)

Zipox

Moge powiedziec, ze serial jest dobry. Warto obejrzec : )

ocenił(a) serial na 8
Zipox

Oglądać z miłą checią można wszystkie sezony, mniej lub bardziej doceniając kunszt twórców. Aczkolwiek jeżeli po wszystkich siedmiu sezonach chciałbyś/abyś zachować miłe wspomnienie po tym serialu to stanowczo odradzam sezon 8...

ocenił(a) serial na 10
Zipox

Jest to jeden z najlepszych seriali ostanich lat, więc warto go obejrzeć w całości. Równie dobry, a może nawet i lepszy jest tylko Breaking Bad. Jeśli chodzi o sezony, to rzeczywiście 1-4 są lepsze od 5-8, ale jak się wciągniesz to będziesz musiał zobaczyć całość do końca. Zakończenie całej serii na pewno nie rozczarowuje... Chyba, że lubisz zakończenia, w których wszystko wyłożone jest na tacy...
Jeśli chodzi o mój prywatny ranking sezonów to jest on następujący:
1. Sezon 1 10/10
2. Sezon 4 10/10
3. Sezon 2 9/10
4. Sezon 7 9/10
5. Sezon 8 9/10
6. Sezon 3 8/10
7. Sezon 6 8/10
8. Sezon 5 7/10

Dynablaster

Breaking Bad uwielbiam, oglądałeś Grę o Tron? Też genialny serial.

ocenił(a) serial na 10
Zipox

Na razie przeczytałem wszystkie tomy książki, ale serial też mam w planach obejrzeć, właśnie głównie z ciekawości jak wypadnie w porównaniu z książką. Mam nadzieję, że się nie zawiodę, bo każdy tom czyta się jednym tchem :).

ocenił(a) serial na 10
Zipox

Lepiej nie czytaj wypowiedzi użytkownika wertyrost poniżej, bo jest mega spojler!!!

Dynablaster

dzięki, nie przeczytałem jego spoilera :)

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
roslinadoniczkowa

Bo co!Zaraz zobaczysz kolejny i to dużo większy Spoiler z dedykacją dla ciebie dziadku. :D

ocenił(a) serial na 8

cebulak.

ocenił(a) serial na 10
Zipox

Tak, warto! Serial jest megawciągający, ciekawy, niebanalny, dla mnie genialny. 1 sezon zdecydowanie OBEJRZEĆ, jak ci sie spodoba to bedziesz ogladac dalej, a jestem przekonana ze sie spodoba! :)
Tez sie dluuugo zabieralam za ten serial, ale ciesze sie ze w koncu go obejrzalam, szkoda ze jestem juz prawie po 8 sezonie, bedzie mi go brakowac.

ocenił(a) serial na 10
Zipox

jak obejrzysz 1 sezon to się wciągniesz i obejrzysz 8 sezonów.

squeze

Przed chwilą skończyłam oglądać 8 sezon. Są dobre i gorsze momenty, bo nie da się utrzymać serialu cały czas na wysokim poziomie. Momentami męczy, ale nie pozwala też odpuścić kolejnego odcinka. To wciąga!!! Polecam :)

Zipox

1 i 2 sezon są świetne, 3 słaby, 4 wraca na właściwe tory. Od 5 jest już padaka, a finałowy 8 sezon jest wręcz nieoglądalny. Moja rada? Skończ oglądać na 2 lub 4 sezonie, lub nie zabieraj się za to wcale.

ocenił(a) serial na 9
Zipox

Polecam bardzo dobry serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones