PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 194 615
ocen
8,2 10 1 194615
7,2 17
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

Eliot searchengine

ocenił(a) serial na 5

Cholera już się przestraszyłem, że to jest jakaś chamska kryptoreklama. To było dość dosadne "Nie używaj googla tylko eliota" ale sam link eliotsearchengine.com prowadzi do gry na facebooku "Masuka's Intern Program" Co znaczy, "program stażysty Masuki" ale nie wiem co dokładnie to jest, bo to coś ładuje się i załadować nie może.
Komuś się udało to odpalić? ;>

// Jak tkoś nie wie o co chodzi to była scena z Dexterem i stażystą Masuki, kiedy Dexter szukał coś na googlach to stażysta podpatrzył to i zachęcił do używania Eliota a nie przestarzałego Googla.

ocenił(a) serial na 6
deagle56

Mi się udało odpalić ;) Po prostu gierka dotycząca wiedzy o ostatnim odcinku Dextera. Fajny bajer ;) Usłyszeć od Masouki na koniec "You're freaking awsome, dude!" bezcenne :P To chyba będzie, (być możę było od samego początku serii?) robione co tydzień. A, no i tak btw to miałem 3993pkt, ciekawe jak wam pójdzie ;)

deagle56

no właśnie wczoraj obejrzałem ten odcinek i zacząłem szperać, mając nadzieję że sprawdzę Elliota ;)

ocenił(a) serial na 7
deagle56

Serio, widzieliście kiedykolwiek google'a na jakimkolwiek ekranie w serialu?
Bo ja nie.

ocenił(a) serial na 5
wiesiek_madrala

w The Ring było google, ale jakby przyjrzeć się adresowi to było coś takiego "C:/Documents and settings ... .html" :D no ale to nie serial.

ocenił(a) serial na 10
deagle56

W "The Ring" to jest scena kultowa z tym adresem google'a :D

ocenił(a) serial na 10
wiesiek_madrala

Bo oni nie używają google tylko netrangler :P Trzeba patrzeć uważnie na kadry :P Wejdź na www.netrangler.com , wrzuć coś na wyszukanie i zobacz te cytaty po prawej:
"It's a nice surprise when the bad guy is on my table and he's like, how'd you find me? Thanks Netrangler!"
~ Dexter M.
:D

ocenił(a) serial na 7
Eleonora

Bardzo ładne, dzięki za posta.

deagle56

I miałeś 100% racji. To była reklama googli;P

ocenił(a) serial na 9
deagle56

właśnie mam drugie podejście do sezonu 6, dzisiaj oglądałam ten odcinek - wpisuję adres i na dzień dzisiejszy to jest chyba faktycznie jakaś przeglądarka z tym, że w pasek wpisuje się frazę i zaznacza, gdzie ma szukać (google/yahoo itp)

ocenił(a) serial na 10
Ann_Sznu

teraz wchodząc na stronę eliotsearchengine.org przekierowuje na stronę showtime. Fajnie to wymyślili :D

ocenił(a) serial na 10
Piotrek14

eliotsearchengine.com

mariusz_deja_3

Kropka org

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones