PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=331618}

Dexter

8,2 194 615
ocen
8,2 10 1 194615
7,2 17
ocen krytyków
Dexter
powrót do forum serialu Dexter

W ramach oczekiwania na 8 sezon proponuję zabawę. Załóżmy czysto hipotetycznie (na szczęście), że powstaje polska wersja Dextera. Kto z naszych pasowałby najlepiej do głównych ról ?

użytkownik usunięty
barnee

Karolak, Debrę zagrałaby Kożuchowska, a Harrisona Maciej Musiał

Jestem skazany na produkcje głównie USA, rzygam naszymi :\ sam kicz

ocenił(a) serial na 8
barnee

Nie znam się jakoś na polskim kinie, ale pierwsze moje myśli to:
Dexter - Marcin Dorociński, Debra - Roma Gąsiorowska, LaGuerta - Agata Kulesza, Katarzyna Figura, Rita - nie wiem, Małgorzata Socha? ;) A do Hannah pasuję Magdalena Mielcarz lub Marieta Żukowska. A do ojca Dextera to Daniel Olbrychski pasuję, ale trochę za stary byłby.
Więcej nie wymyślę. ;)

ocenił(a) serial na 9
Mery_98

Ci aktorzy są zbyt oklepani, żeby grać główne role.

Dla mnie Dorociński by pasował do czegoś drugoplanowego np. do roli Sata Price'a. ;) A Socha by mogła zagrać prostytutkę posiekaną przez Ice Truck Killera. ;)

ocenił(a) serial na 8
barnee

Ale broń Boże aby Polacy się za to nie zabierali...

ocenił(a) serial na 9
barnee

Do roli Dextera mi najbardziej pasuje Marcin Perchuć (nawet jest trochę podobny).

Co do reszty:
Trinity - Marian Dziędziel
Harry - Jerzy Radziwiłowicz
LaGuerta - Katarzyna Herman

Do innych ról nie mam pomysłu.

ocenił(a) serial na 9
delh

Aha, zapomniałem jeszcze o jednej:

Hannah McKay - Yvonne Strahovski (w końcu zna polski) ;)

barnee

Nawet nie chcę myśleć jaka to by była porażka. Jeszcze nie widziałem ani jednego dobrego filmu Polskiej produkcji, tym bardziej serialu ;]

użytkownik usunięty
ElTabasco

Jest parę produkcji ciekawych, ale to ma się nijak do zagranicznych. Trochę zazdroszczę innym bo u nas nie dość, że mało fajnych rzeczy powstaje to jeszcze w TV sama papka dla emerytów. Nawet stacje, które kupują seriale to puszczają je nieskończoną ilość razy (nie jestem w stanie zliczyć ile razy obejrzałem Dwóch i Pół albo The Bing Band Theory na Comedy Central czy tam innych na FOX). I ludzie się dziwią, dlaczego piracimy... w USA za kilka $ miesięcznie można sobie wykupić dostęp do oglądania online z ogromnym wyborem, o czym mogę tylko pomarzyć. Wiem, narzekam, ale każdy o tym wie. :)

Jak wspominałem - Karolak by się sprawdził świetnie! A tak naprawdę to nie jestem w stanie sobie tego wyobrazić w najgorszym koszmarze.

ocenił(a) serial na 9
ElTabasco

Ani jednego? Widziałeś cokolwiek z polskiej klasyki kina z ostatnich 40 lat?

delh

Owszem nawet miałem okazję 'pomóc' przy produkcji jednego.
Nie mogę powiedzieć dobrego słowa o polskich serialach. Komediowe w większości przypadków robią z Polski pijaków i zwykłych zacofańców, żeby to chociaż śmieszne było. A z poważniejszych to po prostu bełkot bez fabuły.

ocenił(a) serial na 9
ElTabasco

To wszystko jest syf twoim zdaniem?

http://www.filmweb.pl/rankings/film/poland

Wiele z tych produkcji miażdży część tej hollywódzkiej papki. Seriali też jest parę klasyków, aż dziwne, że żaden ci się nie spodobał.

delh

Polskie kino do dno, już dawno nie oglądałem nic polskiego i raczej już nigdy nie obejrzę bo po prostu nie lubię.
Polskie kino to tylko garstka najbardziej znanych, którzy już przez te kilkanaście lat się zestarzeli a nowych nie ma. Sorry ale każdy kolejny film to wielka wtopa. A na siłę oglądać nie będę bo po prostu szkoda czasu.





ocenił(a) serial na 9
ElTabasco

W ostatnich 5-10 latach za wiele ciekawego nie ma, ale wcześniej było wiele świetnych produkcji.

ocenił(a) serial na 10
barnee

- Dexter - szczerze? Nie mam pojęcia.
- Debra - Anna Dereszowska. Nie żebym specjalnie ją lubił, ale jakoś kojarzy mi się bardzo z Deb, wygląda na silną, jest wulgarna.. Ewentualnie Różyczka.
-Rita - ktoś wyżej wspomniał o Gosi S. Dla mnie jest za młoda, bardziej pasuje mi na Lile, mimo innego image'u.. A Rita? Olszówka. ;d
-LaGuera - Figura
-Batista - Artur Żmijewski
-Masuka - Bartek Żukowski! ;d
-Doakes - Krzysztof Pieczyński
-Rudy - Radosław Pazura
-Harry - Olbrychski

ocenił(a) serial na 9
barnee

Ja wymyśliłem sobie tak:
Dexter - Wieczorkowski
Dera - Boczarska
La Guerta - Foremniak
Batsita - Wieckiewicz
Harry - Frycz
Masuka - Szyc
Quinn - Zakościelny
Rita - Przybylska

ocenił(a) serial na 9
barnee

Ograne gęby, kojarzące się z telenowelami i komediami romantycznymi, brakuje tylko Karolaka.

W Polsce jest przecież tylu dobrych, mniej znanych aktorów, nie kojarzących się z filmowymi gniotami.

ocenił(a) serial na 9
barnee

Dexter - Robert Gonera
Harry - Marek Włodarczyk
Debra - Magda Shejbal
Laguerta - Danuta Stenka
Quinn - Paweł Małaszyński
Batista - Cezary Żak
Rita - Małgorzata Kożuchowska
Rudy - Sambor Czarnota
Lila - Agnieszka Włodarczyk
Masuka - Maciej Stuhr
Lumen - Joanna Jabłczyńska
Trójkowy - Marian Dziędziel ( co do tego żadnych wątpliwości )
Hannah - Kamila Baar
Miguel Prado - gościnnie Krzysztof Krawczyk :)
Travis Marshall - Krzysztof Wieszczek

ocenił(a) serial na 9
barnee

Widzę, że tylko ja typuję Marcina Perchucia do roli Dextera. Szkoda, bo to dobry aktor (polecam serial "Ekipa" Agnieszki Holland) i nie ma zbyt ogranej gęby.

A na dodatek widzę spore jego podobieństwo do Michael C. Halla (twarz, mimika).

Tutaj ma minę jaką zawsze robił Dexter gdy coś się działo wokół niego.
http://1.fwcdn.pl/p/02/39/40239/239737.1.jpg

Tutaj jakby śledzący swoją ofiarę:
http://1.fwcdn.pl/ph/82/31/428231/125188.1.jpg

Tutaj razem z Deb pozbywa się ciała:
http://1.fwcdn.pl/ph/82/31/428231/125199.1.jpg

Gada z Trinitym przez telefon
http://1.fwcdn.pl/ph/31/69/313169/125508.1.jpg

No i w końcu akcja z ofiarą na stole:
http://1.fwcdn.pl/ph/82/31/428231/125184.2.jpg


Jak dla mnie idealny polski Dexter. ;)

delh

Haha, uśmiałam się! Rzeczywiście ten wzrok to ma jak Michael C. Hall ;D Przekonałe(a)ś mnie do tego Perchucia ;P

ocenił(a) serial na 8
delh

Haha, tak samo mnie, chociaż ogólnie go lubię to nie byłam pewna co do niego, ale tak się postarałeś i trafiłeś tymi zdjęciami, że mógłby być. ;)

Mery_98

Świetna zabawa, dla beki wymyśliłem taką obsadę:
Dexter - napakowany Tomasz Schuchardt
Debra - Zuzanna Zielińska
La Guerta - Joanna Drozda
Angel - Mariusz Ostrowski
Harry - Grzegorz Damięcki
Masuka - Amin Bensalem
Joey - Filip Kosior
Rita - Magdalena Lamparska

ocenił(a) serial na 10
delh

Jest jeszcze Łukasz Garlicki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones