Dexter
powrót do forum 3 sezonu

Sezon 3

ocenił(a) serial na 10

Jestem w trakcie oglądania sezonu 3 odcinek 5 obejrzałam. I jak czytam to wszystko to chętnie już bym przeszła do sezon 4 odcinek 12. Tak kusząco jest ten odcinek opisywany, ciekawa jestem czy 3 seria też jest tak kusząca ??

ocenił(a) serial na 10
luizka3

ja zaczalem wlasnie ogladac 4 sezon, musze powiedziec, ze zapowiada sie rewelacyjnie, zaraz zasiadam do 3 odcinka, a co do sezonu 3 nie jest taki zly, ale czuje jakis niedosyt po obejrzeniu tej serii, miguel prado niespelnia moich oczekiwan, jako bezwzgledny czarny charakter, aczkolwiek na pewno 3 lepsza od 2:D:D pozdrawiam cieplo

WilliamCrazy1

Mi się 3. sezon podobał, może dla niektórych był kiepski ale dla mnie był bardzo dobry. Może nie ma aż tylu emocji, co w innych sezonach ale ja tego nie odczułem. Na pewno na plus tego sezonu można zaliczyć genialną kreację Miguela Prado. Jimmy Smits zagrał tę rolę fantastycznie, w pamięci utkwiła mi epicka scena na dachu w 10. odc. 3. sezonu. Proponuję obejrzeć tę serię do końca, nie ma potrzeby przeskakiwać o tyle odcinków do przodu. Nie psuj sobie niespodzianki.

luizka3

a tak na marginesie zapytam kojarzy ktos tytul piosenki ktora leci w momencie gdy Dexter przychodzi zabic Freebo? to jakis raperski kawalek?

ocenił(a) serial na 10
luizka3

moim zsaniem 3 zezon tez jest wciagajacy,dojdziesz do koncowki to nie odejdzuiesz odkompa.koncowka jest naprawde niesamowita

linkin14

Jak 3 sezon jest lepszy od 2 to ja wysiadam. Porównując końcówki wszystkich sezonów to finał trzeciego zdecydowanie najgorszy oraz beznadziejna postac Skinnera.

kolejorzkks1

Rzeczywiście, The Skinner był takim "zapychaczem", bowiem cały sezon skupiał się na Miguelu. Ogólnie była to postać nieciekawa i, jak dla mnie, wciśnięta na siłę, podobnie jak w 4. sezonie wątek Angela i LaGuerty.

ocenił(a) serial na 10
luizka3

sezon 3 jest lepszy od 2 SPOILER SPOILER NIE CZYTAC DALEJ:D;D:D
z tego wzgledu, ze wkurwilo mnie, ze usmiercili doakesa, ktory byl mistrzem, beznadziejna postac lili, ktora swoja mowa i zachowaniem doprowadzala mnie do szalu (wiem taka byla jej rola:D)) a poza tym, dexter mnie tez troche wkurzal, oczywiscie gdyby nie "wspaniala lila" dexter bylby jak zawsze taki sam, ale ta glupia cipa muiala mu namieszac w glowie :D:D cos w ten desen:D:D:D

ocenił(a) serial na 10
luizka3

Dziękuje Wam wszystkim, oglądam dalej...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones