Dexter
powrót do forum 4 sezonu

najbardziej denerwujaca postacia jest dla mnie rita, ktora wszedzie lata z tym dzieckiem i narzeka na wszystko. debra to kolejna postac, ktorej nie moge zniesc. to jej rozhisteryzowanie, wylewnosc i wieczne przeklinanie - juz ja widze jako 10-cio letnia dziewczynke w scenie kiedy ojciec mowi, ze sa nalesniki na sniadanie, na co ona
"zaje-kurwa-biscie!!!" - ojciec:"skonczylas juz jesc?" - debra: "kurwa-tak!!!". dexterowi co chwile cos przeszkadzalo w zabiciu mitchella. a to asteroida, trzesienie ziemi, rita dzwoniaca zeby kupil pieluszki. w trakcie ogladania serii, dowiadujemy sie, ze nikt w wydziale zabojstw nie potrafii myslec procz dextera oczywiscie. sezon konczy sie morderstwem rity - z jednej strony sie ciesze, bo nie bede musial patrzec na nia w 5 sezonie (chociaz kto wie, pewnie dexter bedzie z nia gadal na tej samej zasadzie co gada ze swoim ojcem) - z drugiej nie, bo dexiu pewnie bedzie szukal jej mordercy przez caly nastepny sezon.

ocenił(a) serial na 7
Ibrah

Ale to Trójkowy ją zabił... Więc już go dorwał. Chociaż może się okazać, że to nie był on. Przekonamy się za 2 miesiące ;)

użytkownik usunięty
MatiZ_3

To bylo dlatego bo trojkowy byl w jego mieszkaniu i okazalo sie ze to jego siostra teraz tam mieszka.
Jest w 100% pewnosci to ze akurat w tamtym momencie do domu zapukala zona Dextera no i sie stalo

ocenił(a) serial na 7

pewnie macie racje z tym trojkowym. wszystko by sie zgadzalo. osobiscie wolalbym wersje z jakims nowym seryjnym morderca, byloby na pewno ciekawiej. kiedy koncza sie pomysly to scenarzysci zaczynaja zabijac bohaterow (rita) + w piatym sezonie quinn bedzie polowal na dexia - chyba kojarzymy pierwszy sezon i sierzanta doaksa. zabawa zaczyna sie od nowa. stawiam pol opakowania prozaku i butelke whisky, ze batista i laguerta zdecyduja sie na rozwod albo przynajmniej na separacje w trakcie trwania 5-go sezonu.

ocenił(a) serial na 8
Ibrah

Jestem w stanie zgodzić się z autorem tematu. Znów obejrzałem serial i mam nowe odczucia. Faktycznie sezon 4 pod względem wątków z Debrą i Ritą jest po prostu męczący. Ale to samo było z sezonem 2 i Lilą.
Dziwne jest jednak to, że sezon 3 w którym ciągnie się wątek w podobnym stylu, ale z Miguelem, to jednak ogląda się go znacznie przyjemniej. Dlaczego?

użytkownik usunięty
Ibrah

Ja oglądam ten serial głównie dla Debry - gdyby nie jej postać, to wystawiłbym serialowi jakąś 6... przy dobrym wietrze. Jest najzabawniejszą i najprawdziwszą ze wszystkich postaci. Ale w kwestii Rity, zgadzam się w 100% procentach. Sam miałem ochotę ją zaje...ać. W pierwszym sezonie wzbudziła moją sympatię, ale im dalej tym gorzej, a już w 4... jakaś masakra. Dobrze, że ją załatwili, bo aż mnie ciary przechodzą na samą myśl jak upierdliwa byłaby Rita w 5 serii.

ocenił(a) serial na 7

jezeli chodzi o najzabawniejsza postac w serialu, to stawiam na matsuke, jest bezkonkurencyjny. na drugim miejscu jest dexter ze swoim czarnym humorem.

użytkownik usunięty
Ibrah

Taa... mnie rozkładał na łopatki, kiedy obraził się na kumpli z pracy bo wszyscy oleli jego referat. ;) Natomiast Dexter... o dziwo nie wzbudził we mnie większych emocji. Ja, moja luba i kilku znajomych oglądało ten serial raczej dla postaci drugoplanowych i ich relacji niż z powodu Dexia.

Ibrah

Z pewnością nie tylko wydział nie myśli bo ty również... chociaż może nie, może to tylko nędzna prowokacja.

ocenił(a) serial na 9
Ibrah

Rita nic nie wnosi do serialu taka mimoza

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones