Dexter
powrót do forum 4 sezonu

JESTEM OBURZONY ZAKOŃCZENIEM 4 SEZONU !!

Wszystko ładnie, pięknie, wraca Dexter do domu.... a tam RITA W WANNIE ZABITA A DZIECKO W KAŁUŻY KRWI....

Czyżby trójkowy przed ucieczką od świata pojechał do Dextera i zabił matkę i dziecko?

DLACZEGO TAKIE BRUTALNE ZAKOŃCZENIE!?

http://www.youtube.com/watch?v=WtVkvcMgdxs

MyslPozytywnie

No to polecam smerfy. Tam nie ma "brutalnych zakończeń".

ocenił(a) serial na 10
GodWhore

Oj dobra, nie obrażaj mnie.. po prostu byłem zaskoczony ale i zdumiony, że do takich rzeczy mógł posunąć się reżyser

MyslPozytywnie

Wybacz, ale nie rozumiem czego tyś się spodziewał?
Dextera wraz z Ritą patatających na tęczowym jednorożcu ku zachodzącemu słońcu?

ocenił(a) serial na 10
GodWhore

Nie, bez przesady ale chociaż tego, że skoczą razem na wielkiego smoka (oczywiście oswojonego, a dzieci na swoje małe smoczyska) i polecą na miodowe lata to nieba oczywiście po prochach, żeby im się lepiej latało i spędzało lepiej czas.

MyslPozytywnie

No to tym bardziej polecam smerfy :d Chociaż... skoro chciałbyś latania do nieba... to gumisie chyba lepsze. Nieźle zasuwają po tym soku z gumijagód.

ocenił(a) serial na 10
GodWhore

Podeślij może z napisami to sobie oglądnę bo ciężko znaleźć gumisiów w kategorii "serial" ciężka sprawa
"

ocenił(a) serial na 10
MyslPozytywnie

Jak dla mnie to było dobre rozwiązanie

Wątek Rity był mega nudny

Do tego ta aktorka też nie fajna

ocenił(a) serial na 10
Marcin5800

Dexter po prostu dobrze wybrał.
"Trafił swój na swego".
Ale jestem ciekaw jak Dexter będzie radził z trójką dziećmi, jestem cholernie ciekaw 5 sezonu :)

ocenił(a) serial na 9
MyslPozytywnie

Kurde zazdroszcze ci ,że dopiero jesteś na 5 sezonie.

ocenił(a) serial na 10
MatiasPL96

popieram twoja zazdrosc :( moja kolezanka wczoraj zaczela ogladac Dexa :)

ocenił(a) serial na 7
MyslPozytywnie

O matko a dlaczego np. RR Martin zabija głównych bohaterów? Bo może i tak sobie założył

ocenił(a) serial na 10
Dawid_Sowinski

Dla mnie best sezony począwszy od 1 a skończywszy na 4 :)

MyslPozytywnie

Rozumiem Twoją reakcję, ja też na początku nie mogłam uwierzyć w takie zakończenie.
Myślałam, że za chwilę okaże się, że to jakieś przywidzenie Dextera, senny koszmar, który mu się przypomniał ze snu w nocy albo co.
I chociaż nie lubiłam postaci Rity (te jej pouczające gadki "marriage is coś tam, coś tam..."), to mi jej się zrobiło strasznie żal.
Jakże prorocze okazały się jej słowa, gdy szykowała listę rzeczy do wykonania przed weselem mówiąc, że wszystko musi być dobrze zaplanowane, bo inaczej coś może pójść bardzo, bardzo źle. Gdyby przed wyjazdem nie zapomniała wziąć tych paszportów, czy czego tam, to by nie wróciła do domu i... można sobie już teraz tylko gdybać.

4 sezon najbardziej zapadł mi w pamięć. Przyprawiające o ciarki spojrzenie Trójkowego ruszającego na łowy, martwa Rita w wannie, Harrison siedzący w kałuży krwi - tych scen nie da się zapomnieć.

ocenił(a) serial na 10
MyslPozytywnie

Oj jak się smutno skończyło! Aż mi się płakać zachciało. Dramat!!!!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones