Dexter
powrót do forum 5 sezonu

1. Akcja piątej serii rozpocznie się tam, gdzie skończyła się czwarta.

Twórcy serii długo debatowali nad tym jak najlepiej poradzić sobie z tragicznym wydarzeniem jakim jest zabójstwo Rity. Ostatecznie zdecydowali się nie skakać w czasie, a podjąć opowieść tam, gdzie została ona przerwana. Chodzi o to żeby pokazać jak Dexter przechodzi przez cały proces żałoby. I nie będzie to łatwy temat. Najprawdopodobniej zobaczymy Dextera w rozpaczy, ale także próbującego poradzić sobie z codziennymi problemami, od zorganizowania pogrzebu dla Rity począwszy, na opiece nad dziećmi skończywszy. Dexter będzie musiał się nauczyć tych wszystkich rzeczy, które robiła za niego wcześniej Rita i z którymi nie będzie mu łatwo sobie poradzić.


2. W serii 5 może nie być żadnego głównego przeciwnika Dextera, jak Trinity w serii 4.

Twórcy "Dextera" są zdania, że nie ma już powrotu do starej formuły serialu. Nie spodziewajcie się zatem trudnych przeciwników, czy pogoni za konkretną ofiarą przez cały sezon. To, co udało się w czwartej serii drugi raz już się nie uda, a scenarzyści nie chcą nawet powtarzać schematu. Piąty sezon skupi się na samym Dexterze, a także na jego emocjach. Będziemy obserwować jak ta sytuacja wpłynie na niego i na jego "mrocznego pasażera". Nie wykluczone, że dojdzie on do głosu bardziej, niż kiedykolwiek wcześniej. Kiedy poznaliśmy Dextera w pierwszej serii był przerażony intymnością i bliskością, potem odkrył że potrzebuje rodziny i odnalazł się w roli męża i ojca. Teraz jednak stało się coś co odmieni go całkowicie. W jaki sposób? Okaże się jesienią...


3. Dexter pozostanie samotnym wdowcem. Na razie...

Trudno wymagać żeby Dexter po tym co się stało od razu zabierał się za randkowanie, ale twórcy serialu nie wykluczają, że za jakiś czas ktoś pojawi się w jego życiu. Na razie jednak próżno oczekiwać, że jakaś kobieta zainteresuje Dextera. Ta rana będzie leczyć się bardzo, bardzo długo.



Na koniec dobra wiadomość dla wszystkich fanów Michaela C. Halla. Aktor pokonał raka! Najnowsze badania wykazały, że aktor jest w stanie remisji i miejmy nadzieję, że tak zostanie. Zdjęcia do pierwszych odcinków nowej serii zaczynają się na przełomie kwietnia/ maja 2010.

wwwiktor

Mam tylko nadzieje ze kolejny sezon bedzie czymal poziom poprzednikow, bo wolalbym aby zakonczyl sie dexter teraz jako wysmienity serial niz sie ciagnal w nieskonczonosc i zakonczyl jak wiekszosc szmir. Trzymam kciuki za dexa mam nadzieje ze mnie nie zawiedzie :)
Dobrze sie dowiedziec ze Hall poradzil sobie z rakiem.

ocenił(a) serial na 10
wwwiktor

Wiktor, żebyś czasem się nie ździwił..
Pozdro

wwwiktor

Nie mogę się już doczekać jesieni. To świetnie, że Hall pokonał raka. Dzięki wiktor za informacje.

Moniia

NIe ma za co,informacje te zaczerpnąłem z pewnego panelu poswięconemu Dexowi.Przepraszam za moje wzburzenie,ale nienawidze jak ktos podważa przesłanki jakie dają sami scenarzyści.Podkreslam że to nie sa moje słowa tylko ludzi którzy tworzą ten serial,a więc kto jak kto ale oni chyba sie nie mylą!

użytkownik usunięty
wwwiktor

Yhm, wszyscy to rozumiemy. A możesz konkretnie podać nazwiska i imiona tych ludzi, od których masz te dane oraz konkretne źródło tychże informacji? Bo raczej nie rozmawiałeś z "ludźmi tworzącymi ten serial" przez telefon.

Punkt 1. - to jest przecież oczywiste, że nowy sezon rozpocznie się kontynuacją ostatniego wydarzenia z sezonu 4...

Punkt 2. - "W serii 5 może nie być żadnego głównego przeciwnika Dextera"... powtórzę: "może nie być" - MOŻE czy NIE MOŻE, to faktycznie konkretna informacja.

Punkt 3. - tutaj też podałeś szokującą informację, naprawdę każdy spodziewał się od razu płomiennego romansu Dextera zaraz po śmierci żony...

Wiesz, naprawdę każdy może napisać coś takiego. Zero konkretów, a zamiast tego same oczywiste rzeczy, które można przewidzieć tak samo jak to, że Lundy nie zmartwychwstanie.

Bez obrazy; nie wiem, czy sam to powymyślałeś, czy scenarzyści i reżyser osobiście cię o tym poinformowali, ale Ameryki takimi informacjami nie odkryłeś.

Jesli ćwierćmózgu znasz angielski to polecam ta strone http://www.ew.com/ew chociaż watpie byś dał rade z tym arcy trudnym językiem mądralo.Oprócz tego informacje te zostały ujawnione podczas niedawnego panelu "Dextera" na PaleyFest '10.Jesli nie wiesz co to jest to widac jak bardzo interesujesz się tym tematem a skoro widać po tobie ze jestes mało rozgarnięty i niedoinformowany lepiej bedzie dla ogółu jak poprostu bedziesz milczec:)Wszystkim wyjdzie to na dobre:)Pozdrawiam i sugeruje zaczerpnąc troche więcej informacji niz z google.Boże widzisz i nie grzmisz!!!

użytkownik usunięty
wwwiktor

Hahahaha, ty śmieszny dzieciaczku :D:D:D Skaczesz po innych tematach, gdzie pisałam posty i umieszczasz pod nimi jakieś dziwne okrzyki, żeby tylko mi ubliżyć, aż tak cię boli moja krytyka? :D Ogarnij się bachorze, piaskownica jest dla takich małolatów, a tu klawiatur się zachciało.

A co do tego pseudo-spojlera - można to napisać dokładnie o KAŻDYM JEDNYM SERIALU więc naprawdę kieruję w twoją stronę pogardę tym bardziej, że widzę duma cię napawa z powodu umieszczenia tu tych śmiesznych (bo aż oczywistych) "faktów".

Napisz konkretnie co będzie w 5 sezonie, sięgnij do swoich tajemnych źródeł i napisz inne informacje a nie tylko te z Googli. Jeśli są to jedyne informacje, jakie posiadasz, to widocznie jesteś mało rozgarnięty i lepiej będzie dla ogółu jak po prostu będziesz milczeć i zaczniesz używać słownika ortograficznego :) W gimnazjum nie uczą już ortografii? Boże widzisz i nie grzmisz!

Mistrz idiotycznych komentarzy:)Coooo za deeebil.Ty nawet człowieku nie wiesz skąd ci wszyscy aktorzy się wzieli,gdzie grali wczesniej.Przesledziłem twoje posty pedale i widać że krytykujesz wszystko jak leci.Wiem masz smutne nudne życie:)Ogarnij sie i pogódź z tym że tak już bedzie zawsze!:)

wwwiktor

Rzadko piszę komentarze ale nieźle pocisnąłeś ;) hee

Pewnie że o każdym serialu:)Np.o Klanie zresztą to twój ulubiony:)hahahahahahahhahah

ocenił(a) serial na 10

miszczu te newsy [bo spoilerami tego nazwać nie można] były w necie już od jakiegoś czasu. Czytałem o tym na popcornerze więc to chyba nie wymysł założyciela tematu

ocenił(a) serial na 10
wwwiktor

Michael C Hall podpisał umowę na sezon 5 i 6 więc będą musieli się grubo napocić żeby utrzymać poziom.

ocenił(a) serial na 10
drfalck

źródło 1 posta
http://www.popcorner.pl/popcorner/1,81588,7630826,Dexter__pierwsze_informacje_o_ 5_serii_ujawnione_.html

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones