Dexter
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6 i 7

ocenił(a) serial na 7

Oglądam Dextera i przyznam szczerze, że po piątym sezonie zaczęło się kombinatorstwo. Wątki są
już tak wydumane i powymyślane, że śmiać mi się chce jak na to patrzę. Jednak ciągnę serial dalej
bo nie lubię tak zaczynać coś oglądać i nie kończyć. Jednak znów się potwierdza zasada, że czasem
lepiej zakończyć serię po 4 sezonach niż na siłę ciągnąć, bo potem robi się tasiemiec z nic nie
wnoszącymi do fabuły wątkami :P.

ocenił(a) serial na 10
Papiryj

po 4 sezonie tez serial jest gownem. A 8 sezon to takie gowno że ja pierd

ocenił(a) serial na 9
Papiryj

3-4 to max, fakt, też postanowiłem skończyć po latach i mocno na siłę...

ocenił(a) serial na 7
dino40i4

hahaha, i am not alone :D no cóż, nie mogę się zebrać do dokończenia 6 sezonu, czy jak od razu przejde do 8 to cos stracę?

ocenił(a) serial na 9
Papiryj

obejrzyj ostatnie odcinki 6 i 7, żeby się połapać kto zniknie, i tyle

ocenił(a) serial na 6
Papiryj

W moim odczuciu, 7 sezon jest jednym z najgorszych (obok 3 i 5). Nadopiekuńcza Deb, ruska mafia i LaGuerta próbująca dowieść, że Dexter jest Rzeźnikiem z Zatoki... i tak przez 12 odcinków. Warto obejrzeć jedynie ostatni.

ocenił(a) serial na 10
Papiryj

oj zaczęło ;) ale do 5 sezonu to jest wszystko bardzo łądne i bardzo dobrze przemyślane. Mam to samo też nie lubię nie kończyć ale się zmuszam :/ Mnie się 7 podobała ze względu na główne wątki ale poboczne były koszmarne. Tak więc nie wiem jak na to odpowiedzieć. Ale kombinatorstwo to dobre słowo ;) rzeczywiście jakby na 5 skończyli zrobili by najlepiej. Bo by był taki epilog po śmierci Rity że Dex jest skazany na wiecznie samotne życie - jak większość seryjnych morderców - i to by było zgodne z wizją i linią dotychczasowej fabuły.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones