Dexter
powrót do forum 6 sezonu

Sezon 6... proteza

ocenił(a) serial na 8

SPOJER.......................................................................... ..................................
Może mi ktoś wytłumaczyć ten wątek z protezą? no gość kupił tą ręke na aukcji... z pozniejszych wydarzeń można wywnioskować że ma obsesje na punkcie dextera tak? ale po co wysłał mu tą rękę? nie wiem czy coś przeoczyłem ale chyba Travis otworzył to pudełko ale nie sprwadził czy jest coś w środku i tyle...
Sadzicie że ten wątek bedzie kontynuowany w następnym sezonie? jakoś nie wierze żeby twórcy wcisnęli coś do tego serialu tak na siłe a potem to urwali tak beznadziejnie

ocenił(a) serial na 8
___ice___

sorry... sprawdził ale włożył z powrotem do pudełka i tyle

ocenił(a) serial na 8
___ice___

No właśnie nie wiadomo, ten wątek na pewno będzie kontynuowany w kolejnym sezonie, nic nie przeoczyłaś ;)

ocenił(a) serial na 8
___ice___

Nie było innej możliwości niż to, by kupił ją lub odkupił od pierwszego zwycięzcy aukcji. Tym bardziej, że Mosuka polecił mu zająć się sprawą protezy.

ocenił(a) serial na 8
___ice___

Byc moze ten psychol bedzie kolejnym czarnym charakterem w nastepnym sezonie.

ocenił(a) serial na 9
___ice___

TO klasyczny "cliffhanger" ! O to właśnie chodzi, żeby się zastanawiać, co będzie dalej :D

Pozdrawiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones