PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92162}

Dharma i Greg

Dharma & Greg
6,3 10 325
ocen
6,3 10 1 10325
Dharma i Greg
powrót do forum serialu Dharma i Greg

Dharma

ocenił(a) serial na 10

Taki zwykły, niczym nie wyróżniający się serial. Niektóre odcinki naprawdę dobrze się ogląda.
I może to dziwne, ale ja naprawdę nie lubię Dharmy. Niby uważa się za otwartą osobę, ale tak właściwie jest strasznie ograniczona i wszystko musi być tak jak ona chce. Zawsze się zastanawiałam jak Greg z nią wytrzymuje. Okropna, okropna postać.

Vala_MalDoran

Bo ona jest typowym reprezentantem tzw lewactwa- hipokryzji i populizmu.

ocenił(a) serial na 5
Vala_MalDoran

Vala - miałam dokładnie to samo z Dharmą ;)

Vala_MalDoran

Jak to niewyróżniający się?! Wyróżniał się wyjściowym pomysłem. Czyli para, która jest konfrontacją przeciwieństw. Gdzie współistnieć muszą skrajnie różne rodziny (hipisi i prawnicy).
Nie pisz bezsensownie, że się "nie wyróżniał", bo nie wiem czy znajdziesz drugi taki sit-comu z tą koncepcją wyjściową.

A jako facet, Dharmę lubiłem. Zgrabny tyłek, ładna. Troskliwa, czuła, energiczna, asertywna, oddana, altruistyczna...no prawie ideał. Jedynie jest nieprzewidywalność była wadą, mogącą skrócić żywot niejednego faceta.

A Greg mógł z nią być bo się... uzupełniali. Gdyby nie ona jego życie było by o wiele nudniejsze, mniej kolorowe, statyczne, płaskie itd.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones