PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31058}

Diuna

Dune
7,1 3 510
ocen
7,1 10 1 3510
Diuna
powrót do forum serialu Diuna

Jest o wiele lepiej niż w profanacji popełnionej przez Lyncha. Mamy tu 3 normalnej długości filmy, które dość wiernie oddają zawartość trzech części książki.

Aktorstwo jest delikatnie mówiąc średniej półki, efekty specjalnie tanie niestety, ale momentami można poczuć ducha powieści.

W końcu Fremeni wyglądali tak jak ich sobie wyobrażałem, a nie jak stado bezdomych płetwonurków jak u Lyncha.

_B_a_r_t_

A gdzie oglądałeś ten mini serial. Bo przekopuje się przez internety i znaleźć nie mogę, a nawet nabyć chciałem na dvd i nic ..

Co do serialu powiem na bazie tego co pamiętam (bo serial oglądałem kilka latek temu) . Nie był wybitnym dziełem. Ograniczał go budżet (serialowy) , mimo to Bill Hurt pojawia się na ekranie. W serial kręcono i produkowano w 1999 (Windows 98) wtedy efekty nie były powalające

ocenił(a) serial na 5
trebuh666

Znalazłem go na torrentach. Na ebayu US można dostac DVD, ale zapewne bez jakichkolwiek polskich napisów, o lektorze nie wspominając.

Zgadza się, ani efekty ani aktorstwo nie robią dobrego wrażenia, dużo by można pisać. Ciekawe co zrobi Villeneuve w nowej wersji...

trebuh666

Spróbuj na tej stronce:
https://www.ogladaj.to/serial/diuna-dune-2000.html

trebuh666

Jest na CDA.

_B_a_r_t_

Jeszcze parę miesięcy i będzię mam nadzieję b. dobra adaptacja.

_B_a_r_t_

Już są dwie części Denisa Villeneuve.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones