PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=665241}

Doświadczyć niezwykłego

Paranormal Witness
7,4 115
ocen
7,4 10 1 115
Doświadczyć niezwykłego
powrót do forum serialu Doświadczyć niezwykłego

... premierowy odcinek trzeciej serii "Paranormal Witness".

ocenił(a) serial na 10

średni był przyznam szczerze,

użytkownik usunięty
ComendanteBanana

Ja to nawet powiedziałabym, że słaby... Mam nadzieję, że kolejne będą lepsze.

ocenił(a) serial na 10

Drugi już troszkę lepszy, ale i tak moje topy to Man in the attick, Capitol Theatre Haunting, Fox Hollow

ocenił(a) serial na 10
ComendanteBanana

Farm (przez przypadek przesłałem. wiadomość...),

Szkoda że seria nie jest tak popularna u nas (nawet napisów PL nie ma) wg mnie jest to lepsze niż horrory które ostatnio wychodzą, i nawet jeśli jest to w większości fikcja, to relacje osób, rekonstrukcje zdarzeń, i budowany klimat wciskają w fotel bardziej niż nowe filmy. Zawsze wnerwiały mnie serie w stylu "biegamy z kamerą i czekamy aż ruszy się krzesło albo coś usłyszymy" a ostatnie horrory to bardziej "przestraszacze" niż filmy w dobrym klimacie, dlatego też Paranormal Witness jest dla mnie no1,



użytkownik usunięty
ComendanteBanana

Mi najbardziej podobały się "Emily the Imaginary Friend / The Lost Girl", "The Haunting of Mansfield Mansion" i "Capitol Theatre Haunting". Niestety napisów brak, ale mimo to od początku oglądam w wersji oryginalnej i przestało mi to już przeszkadzać jakoś specjalnie ;-) Niektóre odcinki mają naprawdę świetny klimat.

ocenił(a) serial na 8

Ja zaczęłam oglądać serial bo pisze pracę mgr na temat opętań, więc tematycznie:D Niektóre odcinki były słabe, a po innych nie wychodziłam nocą do toalety:D Z lepszych epizodów wrażenie wywarły na mnie "The Haunting of the Mansfield Mansion" i "Capitol Theatre.." Fajnie, że nie tylko ja doceniam ten świetnie zrealizowany serial:D Co do napisów- szkoda mi tylko osób, które nie rozumieją po angielsku i przez to tracą coś tak dobrego.

użytkownik usunięty
czarownica_4

Masz rację - szkoda bardzo, bo jeśli ktoś lubi takie klimaty, a nie rozumie, to dużo traci. Może kiedyś w przyszłości seria pojawi się po polsku.

ocenił(a) serial na 10
ComendanteBanana

Mnie najbardziej wystraszył odcinek Demon House oraz Long Island Terror i Zozo.

To w końcu ten "serial" był puszczany w jakiejś polskiej stacji? Widzę, że na necie można znaleźć trzeci sezon z lektorem, więc tylko 1 i 2 nie były tłumaczone? I najważniejsze pytanie: można już gdzieś znaleźć z napisami pl?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones