PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 528
ocen
8,1 10 1 32528
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

11 doktor wymiata

ocenił(a) serial na 9

myślałem ze po 10 nie dam rady oglądać, ale 11 wymiata, w pewnym momencie stał się Doktorem. Świetna kreacja, mimo że 10 nadal jest moim ulubionym to 11 jest mistrzem

ocenił(a) serial na 10
piechu_3

Też uwielbiam Jedenastego Doktora, jest u mnie drugi na liście najulubieńszych :)

ocenił(a) serial na 9
Capitano_S

szczerze na początku nie mogłem się przekonać, ale po 4 odcinku 5 sezonu stał się Doktorem. Świetna kreacja, naprawdę, dziwie się niektórym że po 10 przestali oglądać.

ocenił(a) serial na 10
piechu_3

Mnie kupił właściwie od pierwszej sceny "The Eleventh Hour", jak wisiał na progu Tardisa ;)

ocenił(a) serial na 8
Capitano_S

Kto jest pierwszy? :)

ocenił(a) serial na 10
Pink_Phink

Siódmy Doktor i jego "RRRRR" ;)

ocenił(a) serial na 10
piechu_3

Ja się nigdy do niego nie przekonałam. Oczywiście nie przestałam oglądać bez względu na to jak bardzo uwielbiam 10 i jak bardzo mi go brakowało. Przez całą kadencję z 11 toczyłam bitwę, przerywaną od czasu do czasu zawieszeniem broni. Jest całkiem sporo takich odcinków i momentów. Naprawdę genialnych, przy których zapominałam jak bardzo mnie ten Doktor wkurza, ale poza tym przez większość czasu... wojna xdd

Na szczęście później przyszedł mój ulubiony 12 i wróciłam do zachwytów nad Doktorem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones