PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=199691}

Doktor Who

Doctor Who
8,1 32 541
ocen
8,1 10 1 32541
8,8 4
oceny krytyków
Doktor Who
powrót do forum serialu Doktor Who

Murray Gold wraca!

ocenił(a) serial na 10

Tak jest! Można powiedzieć, że wszystko co dobre, wraca. Russell T Davies, David Tennant, Catherine Tate i teraz Murray Gold! Jakże cudownie. Segun zrobił parę dobrych utworów, ale jego muzyka tak bardzo ginęła gdzieś tam w tle w erze Trzynastej, że to naprawdę dobra wiadomość dla serialu. A Gold wraca nie tylko na odcinki specjalne...

No i może wreszcie się doczekamy soundtracku do serii 10.

https://gallifrey.pl/murray-gold-powraca-do-doctor-who/

ocenił(a) serial na 9
Gandalf13

Pytanie (trochę nie na temat), ale zaczynam teraz oglądać 3 sezon i po Doomsday jestem pewna, że Doktor kochał Rose, ale (spoilery są wszędzie) ponoć poślubi River. Czyli tak po prostu zapomni o Rose? Kochał ją mniej niż River?

ocenił(a) serial na 10
The30sLady

Jak wiemy Doktor, będąc umierającym, regeneruje się. Zmienia się nie tylko jego wygląd, ale także charakter i osobowość, a jedyne co ma wspólnego ze swoją poprzednią wersją to wspomnienia. Dlatego to, że jedna wersja Doktora kochała Rose nie znaczy, że następna też będzie ją kochać, bo nowa osobowość może mieć inne upodobania. Jeden może woleć blondynki, drugi brunetki. :)

Spoiler:
W późniejszych sezonach Doktorem będzie kobieta, więc to by już było kompletnie dziwne gdyby Doktor-kobieta kochała Rose. :)

ocenił(a) serial na 9
dirt16

Dzięki za odpowiedź ;) Pewnie masz rację, ale czemu w takim razie 9 też kochał Rose?

ocenił(a) serial na 9
dirt16

Myślisz, że dlatego, że razem podróżowali? Oboje z Rose?

ocenił(a) serial na 10
The30sLady

Pewnie tak.

ocenił(a) serial na 10
The30sLady

Poza tym to, że poślubi River nie znaczy, że zapomniał o Rose. Wszystko stanie się jasne w ostatnim odcinku 4 sezonu. Nie będę spoilerował i napiszę tylko, że w Doomsday to nie było ostatnie spotkanie 10-tego z Rose. Zakończenie ich historii będzie epickie.

ocenił(a) serial na 9
dirt16

No tak, wiedziałam, że to nie jego ostatnie spotkanie, ale i tak Doomsday chwyciło mnie za serce :)

ocenił(a) serial na 9
dirt16

Jeszcze jedno małe pytanie :) Skończyłam 3 sezon, obejrzałam voyage of the damned i na co teraz kolej? Są jeszcze inne odcinki specjalne (planet of dead, water of mars) i czy ogląda się je przed 4 serią, w trakcie, czy po?

ocenił(a) serial na 10
The30sLady

Tego niestety nie wiem, bo nie oglądałem tych odcinków specjalnych.

ocenił(a) serial na 9
dirt16

Aaa... no trudno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones