Doktor Who (2005-2022)
Doktor Who: Sezon 11 Doktor Who Sezon 11, Odcinek 9
Odcinek Doktor Who (2005-2022)

It Takes You Away

49m
6,4 169
ocen
6,4 10 1 169
Doktor Who
powrót do forum s11e9

kierunek dno

ocenił(a) serial na 8

Gra aktorska zdecydowanie średnia, ale czy to wina aktorów? Kto pisze im takie teksty i sceny? Znalazłbym wiele drobiazgów w całej serii doktora, gdzie nie wszystko do siebie pasowało. Ale ten sezon to przecież jakieś kpiny. Kartonowa gra, tardis przeszedł jakieś uwstecznienie, dialogi jak z filmu edukacyjnego gdzie wszystko musi być wypowiedziane bo przecież tego nie widać. Zamiast ciekawej i intrygującej postaci jaką miała być pierwsza Pani Doktor, nowy reżyser zrobił z niej ciągle przerażoną, nic nie wiedzącą, gubiącą tardis blondynkę, która mówi że zrobi krok po czym go zrobi, a jej towarzysze są zachwyceni że go zrobiła. Ciekawy jestem czy tylko ja tak sądzę.

Prezeslkw

Próbuję oglądać ten sezon, ale nie wiem czy dam radę. Poprzedni już był słaby, ale ten chyba jeszcze gorszy. I ta coraz bardziej wyciekająca poprawność polityczna, wszechobecna gejoza, od których zbiera mi się na wymioty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones