PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684792}

Dolina Krzemowa

Silicon Valley
7,9 21 858
ocen
7,9 10 1 21858
8,3 11
ocen krytyków
Dolina Krzemowa
powrót do forum serialu Dolina Krzemowa

Fabuła

ocenił(a) serial na 7

Zastanawiam się czy zacząć oglądać ten serial, ale z filmwebowego opisu nic się nie dowiedziałem
o fabule. Mógłby ktoś w skrócie opowiedzieć o czym on jest?

Garyore

Czterech programistów mieszka razem u pewnego typa,w zamian za 10% zysków/udziałów z ich aplikacji internetowych.
Okazuje się, że jeden wymyślił fajną aplikację kompresującą dane (bez straty jakości). Dostaje propozycje od dwóch inwestorów - jeden chce odkupić aplikacje za 10 mln dolców, drugi chce udziały i daje 200k na rozwój.
Typ wybiera opcję drugą, zakłada firmę, bierze 2 programistów z 3 pozostałych programistów do firmy (trzeci trafia do firmy oferującej 10 mln) + gościa u którego mieszkają + gościa który przychodzi z firmy, która oferowała 10 mln.
I zaczynają się ich przygody związane z rozwojem firmy i aplikacji.

Ja polecam

P.S.
Nie wiem czy opis jest lepszy niż na FW, ale może się przyda :)

ocenił(a) serial na 7
lucjuk

Jest lepszy, jest. Dzięki, chyba zacznę oglądac :)

ocenił(a) serial na 7
Garyore

Również polecam. Fajny serial, przyjemnie się ogląda i z odcinka na odcinek jest coraz ciekawiej.

Garyore

Serial warty obejrzenia, ale pod warunkiem, że nie razi cię przeklinanie, gadanie o fiutach itp. W mojej ocenie 8/10.

ocenił(a) serial na 8
Garyore

Serial godny polecenia. Luźny klimat, lekki humor i całkiem ciekawa fabuła no i Amanda Crew :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones