PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684792}

Dolina Krzemowa

Silicon Valley
7,9 21 858
ocen
7,9 10 1 21858
8,3 11
ocen krytyków
Dolina Krzemowa
powrót do forum serialu Dolina Krzemowa

Płakałem ze śmiechu. Z odcinka na odcinek coraz lepiej!

ocenił(a) serial na 8
pereplut

w tym sezonie to był już ostatni odcinek. następne dopiero w 2015

ocenił(a) serial na 9
wito_filmweb

tyle czekać :(

ocenił(a) serial na 5
pereplut

gdzie można już obejrzeć ten odcinek?

ocenił(a) serial na 10
pereplut

Ja również jeden moment odpaliłem 3 razy, MEGA,
naprawdę, piszę to i wciąż się śmieję ;)

ocenił(a) serial na 8
pereplut

Niesamowity odcinek! Szczególnie powaga przy wyliczaniu czasu potrzebnego do zwalenia wszystkim uczestnikom targów oraz ankiety Jareda :D Genialne!

ocenił(a) serial na 9
Herushingu

Nie pamiętałem o co chodzi, obejrzałem jeszcze raz i padłem na cycki :D
Dobry odcinek.......

użytkownik usunięty
pereplut

nie wiem co was tak mega śmieszy, obejrzałem rano, a już za bardzo nie pamiętam o czym był oprócz sceny z waleniem xD humor określiłbym jako przyjemny a nie nachalny gdzie zwijałbym się ze śmiechu :P

ocenił(a) serial na 8

Nachalny humor Cię śmieszy? Mnie osłabia. Dorzucam się do ochów i achów nad tym serialem. Ostatni 8 odcinek tylko potwierdził jak fajna jest to produkcja.

użytkownik usunięty
siLk_2

różne rzeczy rozumiemy przez nachalne xd

ocenił(a) serial na 8

Jasne, ale słowo "nachalne" ma znaczenie raczej negatywne więc zastanawiam się jak może bawić nachalny humor :)

użytkownik usunięty
siLk_2

źle napisałem, a ty źle zrozumiałeś to źle napisane, czyli w sumie moja wina XD

nie wiem czemu użyłem słowa nachalny, nie wiem, po prostu mnie rzadko co śmieszy i ostatnio płakałem ze śmiechu na pogrzebie coś tam z Chrisem Rockiem i to była komedia, komedia gdzie żart był na każdym kroku, dlatego przyjąłem sobie w głowie, że ten gtunek bedzie nachalnym.

w silican vali uśmiechnę się od czasu do czasu, a nie ma tak że będę rechotał jak głupi, koniec tematu XDDDD

ocenił(a) serial na 8

"Zgon na pogrzebie" - też mocno się śmiałem, ale na brytyjskiej oryginalnej wersji. Amerykańska wersja z Rockiem to już nie to samo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones