Dollhouse
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2 - opinie.

ocenił(a) serial na 5

Z sezonem pierwszym się udało więc zacznijmy sezon 2:D Zaczynam:

02x01

Odcinek był nudny. Nie spodobała się mi monotonia i przede wszystkim to, że serial przestał mnie zaskakiwać. Jeżeli tak ma wyglądac kontynuacja to powinni zakończyć to na 1 sezonie.
4/10

LaraNotsil

Odcinek drugi był jeszcze nudniejszy. Ten serial powinien był zostać anulowany, bo mam wrażenie jakby Whedon nie wiedział co konkretnie chce opowiedzieć. Do tego żałosna gra aktorska Elizy Dushku i tego Tahmoha mnie dobija.

Brakuje humoru charakterystycznego dla produkcji Whedona, postaci są głupie i producent musi się ratować zatrudniając aktorów, którzy choć trochę podnieśliby notowania. Niestety będzie to chwilowe, a FOX może sobie pluć brodę, że zostawił taki chłam.

ocenił(a) serial na 5
Aylinn

02x02

Zgadzam się z Tobą. Odcinek nudny ale i tak lepszy trochę od poprzednika. Dushku w tym serialu gra fatalnie a w drugiej serii jej gra rani moje oczy i uszy. Nie ma nawet co opisywać. Miałam złe przeczucia już po dwóch 13 odcinkach... ale teraz.... jest jeszcze gorzej.

użytkownik usunięty
LaraNotsil

Hm... A ja widzę poprawę jej gry aktorskiej :P
W stanie lalki nie jest idealnie, trochę kuleje, ale matkę w 2 odcinku zagrała świetnie.
Odcinek zdecydowanie lepszy od pierwszego, podobał mi się.

Mnie jakoś Dollhouse nie nudzi, wręcz przeciwnie dla mnie to jeden z najciekawszych seriali z licznej ilości które oglądam.
To nie jest serial w stylu LOST (którego nawiasem mówiąc obejrzałem tylko 7 odcinków). Tu nie ma być dużo akcji, napięcia itd.
Tu są poruszane bardziej sprawy życia, czym jest wolność itp.
Do mnie to przemawia :)

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

02x03 jak na razie najlepszy odcinek w tym sezonie. Widać poprawę w jakości serialu z odcinak na odcinek. Świetne aktorstwo ze strony zarówno Gjokaj'a jak i Dushku. Kolejne odcinki zapowiadają się jeszcze lepiej, więc już się doczekać nie mogę.

Dobrą wiadomością jest też, że wyniki DVR przyniosły 51% wzrost oglądalności i FOX podjął decyzje o wyemitowaniu wszystkich 13 odcinków 2 sezony, jaki i rozważa sezon 3 :)

użytkownik usunięty
LukC

3 odcinek był niemalże genialny :D
Akcja z Victorem po próbie wymazu na odległość mnie rozbroiła ^^

ocenił(a) serial na 5

Penikett ogromna radość...nie wiem jak i dlaczego ale przestał być sztuczny. Gjokaj pierwsza klasa zwłaszcza w klubie! Dushku wiecznie gra zdziwioną, zaskoczoną osobę a do tego gra jakby miała 13 lat a wylądowała w ciele kobiety trzydziestoletniej (nie chodzi o jej umiejętności a o sposób grania. To przechylanie głowy, patrzenie się prosto w oczy z wysuniętą do przodu głową.....). odcinek zdecydowanie najlepszy:D

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

No i mamy odcinek 4, który bije na głowę na prawdę dobą trójkę. Frakes dał radę, brawo. Poza tym znów świetna gra aktorów, scenariusz, muzyka, po prostu wszystko w tym odcinku grało.

Główny wątek z Echo też został ciekawie rozwinięty.

Jedyny minus jest, że trzeba czekać do 4 grudnia na kolejny odcinek :(

LaraNotsil

Mnie się podoba. Nadal pozostaje jednym z 2 seriali, których obejrzałam więcej niż 2 odcinki. Nie wiem jak poprowadzą dalej akcję, ale te 4 odcinki 2 serii są na takim samym poziomie jak cała seria 1 czyli rewelacyjnym :) Ale jak zawsze co się jednemu podoba dla innego jest do bani. Na szczęście nikt nikogo do oglądania nie zmusza :) Dla mnie to właśnie te niby najbardziej popularne i mające największą ogladalnoś seriale są do kitu.

użytkownik usunięty
kerrowyn

2x05 i 2x06
Odcinki nie do końca takie jakich się spodziewałem.
Myślałem, że na gościnny udział Summer stworzą niepowtarzalną i nieprzewidywalną historię. Ogólnie było dobrze, ale mało napięcia i klimatu Dollhouse.
Genialna i świetnie zagrana kreacja Summer. Wysunęła się przed Dushku :D

2x07 i 2x08
7 odcinek był zwyczajny, nie zły, nie genialny.
Spodobał mi się pomysł z "osobowościami" Echo.
I DeWitt to su** :D
Ale w końcu w 13 odcinku 1 sezonu powiedziano było, że to ona wszystko zapoczątkowała. Niestety musieli to tak szybko rozwinąć, bo 3 sezonu nie będzie :(

8 odcinek uważam za jeden najlepszych w historii serialu.
Motyw z Alphą dużo ciekawszy niż w finale (12 odcinek) 1 sezonu.
Fajnie wyglądało jak wszystkie lalki zaczęły nawalać ochroniarzy :D


Po zwiastunie kolejnych odcinków aż strach pomyśleć do nam zaserwują.
Echo na "Strychu"?!
Wygląda genialnie :)
http://www.youtube.com/watch?v=Xf7kJZm225o

ocenił(a) serial na 10
LaraNotsil

The Attic - chyba najlepszy do tej pory odcinek Dollhouse. Poziom serialu ciągle wzrasta i już nie mogę się doczekać na finałowy odcinek.

Ciągle nie mogę przeboleć że FOX anulował serial z tak olbrzymim potencjałem :(

ocenił(a) serial na 8
LukC

Podzielam opinie, odcinek 10 był zajebiaszczy:)) Z niecierpilwością czekam na kolejne, ale aż szkoda, że nie długo koniec ahhh, zwłaszcza że się rozkręca

ocenił(a) serial na 8
pufek_1986

2gi sezon zdecydowanie lepszy niż 1szy.
Już kompletnie nie wiem kto jest kim i w co gra hehehe.

ocenił(a) serial na 8
pufek_1986

Popieram. Serial uderzył mocno z drugim sezonem i chociaż szkoda mi że to już koniec to nie rozpaczałbym specjalnie mocno. Gdyby nie cancel prawdopodobnie akcja nie posunęłaby się tak mocno do przodu i dostalibyśmy więcej zapychaczy. Teraz kiedy już wiadomo że to koniec scenarzyści wyciskają z niego co tylko można żeby zakończyć tą historię z jajem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones