Dollhouse
powrót do forum 2 sezonu

Sezon 2

ocenił(a) serial na 7

Witam wszystkich fanów naszego serialu
Oglądałem ostatnio 13-sty odcinek sezonu pierwszego i powiem, że nie mogę się już doczekać jutra. Wydaje mi się, ze II sezon będzie strasznie interesujący. Sposób w jaki nakręcony był 13-sty odcinek, daje powody by myśleć, że II sezon nie będzie jakimś niskobudżetowym gniotem.
A wy co sądzicie ??\
Pzdr

ocenił(a) serial na 10
pillar_88

Sądzę że ów 13 odcinek był najlepszym z całego 1 sezonu, a skoro FOX w końcu poszedł po rozum do głowy i dał Jossowi wolną rękę, to 2 sezon powinien być o niebo lepszy od pierwszego, który zaczął się dopiero rozkręcać od 6 odcinka.

ocenił(a) serial na 6
LukC

'że II sezon nie będzie jakimś niskobudżetowym gniotem'

Haha, szczególnie jeśli w 2 sezonie obcięto budżet serialu o 35 procent(na każdy odcinek), dlatego właśnie Dollhouse jest kontynuowany przez Foxa, a nie Kroniki Sary Connor, bo drugi z seriali takiego obcięcia budżetu by nie wytrzymał, dlatego wybór padł na Dollhouse.

ocenił(a) serial na 10
peesem

Po 1 odcinku jestem spokojny o jakość serialu. Był on lepszy niż większość odcinków 1 sezonu :)

pillar_88

Może mi ktoś odpowiedzieć dlaczego 13 odc 1 sezonu nie był w ogóle emitowany? Teraz zaczyna się 2 sezon a 13 odc wciąż nie był emitowany. Czy to jest jakiś "leak", który wypłynął niechcący bo nie kumam tego...

użytkownik usunięty
lukas77

Tu masz wyjaśnienie
http://showtv.pl/news_item_1805.htm

Poza tym oglądalność premierowego odcinka 2 sezonu - 2.57 mln
Długo 2 sezonem się nie nacieszymy.

Dzięki, zamieszanie podobne do Firefly, widać Joss nie ma szczęścia do Fox'a, z tego co przeczytałem to wynika, że nie oglądałem pilota...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones