PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10020286}

Dom ninja

Shinobi no Ie: House of Ninjas
6,3 615
ocen
6,3 10 1 615
Dom ninja
powrót do forum serialu Dom ninja

Miałem nadzieję, że to będzie bardzo fajny serial, ale okazało się, że to taki sobie średniak. Klimat całkiem fajny, muzyka spoko, ale już fabuła i intryga taka sobie. Postać Haru jest tak nieogarnięta, że aż głowa boli. Ja rozumiem, że poczucie winy i brak doświadczenia z kobietami, ale ta postać jest tak bez wyrazu, że aż się nóż w kieszeni otwiera.
Nie rozumiem jednej rzeczy, która jest bardzo dużą wpadką - dlaczego rodzina nie szukała ciała Gaku? Nikt nie wskoczył do wody i nie próbował go odnaleźć.

ocenił(a) serial na 6
Adam1Kluska

Założyli pewnie, że przeszycie mieczem (plus potencjalne nadzianie się na śrubę, które jak wiemy zaistniało) wystarczyły, żeby nie miał szans na przeżycie (i faktycznie nie powinien przeżyć takich obrażeń...).

Sol89

Rozumiem, że Ty nie szukałbyś ukochanego syna w takich okolicznościach? Do tego pamiętaj, że to była tajna misja, a on wpadł do wody w stroju shinobi i ciało mogło zostać odkryte przez kogoś postronnego.

ocenił(a) serial na 6
Adam1Kluska

Nie mam pojęcia, co zrobiłabym w takim okolicznościach, ale miło, że Ty to wiesz w moim imieniu.

Sol89

Widzę, że oprócz słabej jakości sarkazmu charakteryzuje Cię też brak umiejętności czytania ze zrozumieniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones