PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=807232}

Dom w górach

Le chalet
6,8 3 819
ocen
6,8 10 1 3819
Dom w górach
powrót do forum serialu Dom w górach

8

ocenił(a) serial na 7

Podobały mi się retrospekcje, bo nadawały odpowiednią dynamikę i powoli odsłaniały przeszłość. W istocie, na początku gubiłem się w tym, kto jest kim, jednak przy trzecim odcinku już wszystko było jasne. Przekonała mnie emocjonalność i motywy. Było kilka drobiazgów zgrzytających, jednak scenariusz jest przemyślany. Był też czas na zarysowanie psychologii postaci. Polecam.

ocenił(a) serial na 5
SagittariusA

mi do ostatniego odcinka mylilo sie kto jest kim - retrospekcje vs. terazniejszosc.

SPOILER, kilka watkow mnie zastanawia:
1) malo prawdopodobne, zeby alice nie rozpoznala juliena, on nie byl wcale takim malym dzieckiem tylko nastoletnim chlopakiem, ludzie od tego czasu az tak sie nie zmieniaja.
2) wlasnie obejrzalam calosc i do teraz nie wiem kim byl manu - czy on w ogole sie pojawial w retrospekcjach?
3) zabraklo mi tez zazylosci pomiedzy alice i julianem jak juz sie rozpoznaja w terazniejszosci - tyle ich laczylo, przyjaznili sie, czy nawet byli zakochani, a przywitali sie z duza rezerwa, nawet powiedzialabym, ze julian mial na nia jakby focha, za co? przeciez ona mu nic zlego nie zrobila, a nawet starala sie pomoc.

ocenił(a) serial na 7
ludmila71

Manu był przyjacielem Alice, jak byli nastolatkami. Poznali się też z Julienem, ale później się "rozeszli", bo po tym, jak Sebastien dostał w głowę kłodą (ta pułapka skonstruowana przez Juliena), Manu przejął się stanem zdrowia Seba, który nie mógł wstać i pobiegł mu pomóc, co Julien uznał za zdradę

ocenił(a) serial na 9
ludmila71

Sam Julien wspomniał, że Alice o nim zapomniała. Swoją drogą aktor był dosyć podobny do nastoletniego bohatera.
Manu był w retrospekcjach, np przy scenie gdy założyli pułapkę na Sebastiena.
Jeszcze co do Juliena, wszyscy myśleli, że wyjechał, Alice wyparła go z pamięci

ludmila71

Zabrakło Ci zażyłości? Hmm może dlatego że wtedy już dla Alice wszystko było jasne kto zabija i co tu się dzieje(wiedziała przecież już o Adele od Manu) :P to chyba nie sądzisz ze po tylu latach rozłąki i świadomości tego co się dzieje miałaby by być teraz jakaś ckliwa scena spotkania po latach :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones