PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=92174}

Dom z kart

House of Cards
8,0 675
ocen
8,0 10 1 675
Dom z kart
powrót do forum serialu Dom z kart

Genialny

ocenił(a) serial na 10

Ten serial to absolutny majstersztyk. Oczywiście nie każdy musi docenić ten typ intrygi politycznej, biorąc zwłaszcza pod uwagę środowisko: brytyjski gabinet polityczny. Trzeba jednak posiadać choć minimalną wiedzę o brytyjskiej władzy wykonawczej, żeby serial odebrać we właściwy (albo chociaż w połowie właściwy) sposób. Bez tego, serial może znudzić, znużyć i pozostawić niedosyt. House of Cards to opowieść o świecie bezwzględnym, gdzie brytyjskie maniery to aksamitny płaszczyk przykrywający wiadro pełne szamba. Znakomite kreacje, świetna fabuła i doskonała reżyseria czynią ten serial jednym z najlepszych thrillerów politycznych w historii gatunku.

the_boutique

Chętnie obejrzałbym ten serial, jednakże nie wiem jak jest z dostępnością. Ktoś jest w posiadaniu dobrego linka, czy raczej mam poczekać aż w TV puszczą.....

Grimed

Masz pecha - przed sekundą skończyły się dwa pierwsze odcinki na Ale Kino, następne zapewne za tydzień.

ocenił(a) serial na 10
Chupacabraa

Faktycznie! Niesamowite, że sobie przypomnieli o tym serialu, chociaż mogę się domyślać, dlaczego: niedawny reboot w wykonaniu Kevina Spacey (który, swoją drogą, jest równie doskonały, choć nieco inny). Zakładam, że pierwszy sezon tego nowego HoC jest na razie za drogi na licencjonowanie, ale sporo ludzi o nim słyszało (wszak Spacey i Fincher to nazwiska, które mogą zapewnić odpowiednią ilość widzów). Można więc pokazać brytyjski pierwowzór, który z pewnością kosztuje dużo mniej, a ktoś się może zainteresuje i zechce obejrzeć do końca. Sprytnie ;)

the_boutique

House of Cards jest już od pewnego czasu dostępny w usłudze Seriale+ na platformie nC+, także kwestia czasu jak trafi na któryś z kanałów Canal+ lub Ale Kino+

ocenił(a) serial na 10
BundyCh

Ok, nie wiedziałem.

ocenił(a) serial na 8
Grimed

Mozna zobaczyc na youtube po angielsku z hiszpanskimi napisami https://www.youtube.com/watch?v=HBEc96E9j18,jesli Cie to nadal interesuje.

the_boutique

Trochę zbyt sensacyjny, a za mało makiaweliczny. Gdyby tylko jeden człowiek fabrykował dowody i stosował podsłuchy... To mogliby robić wszyscy. Ale polityk ze średnich rzędów, który bez współpracy służb odważyłby się na takie metody i choć na jednej małej rzeczy wpadł, byłby absolutnie skończony pod każdym względem.
Wolałbym, żeby bohater więcej osiągał dzięki "normalnym" intrygom, a mniej działaniom kryminalnym.
Poza tym jednym zastrzeżeniem - serial świetny.

Chupacabraa

To lepiej nie oglądaj amerykańskiej wersji, tam to dopiero kombinują jak koń pod górę. Do tego Francis obraca młodą dziennikarkę (co jest głupie jak but bo może ona go bardzo łatwo zdemaskować).

Kajzer

Spoko, nie zamierzam; wiadomo że współczesny serial musi spiętrzyć eventy, bo inaczej gimbaza szybko się znudzi.
Nie wiem jak ta z amerykańskiej wersji, ale tą z brytyjskiej bym chyba w jego wieku nie pogardził.
Harker nie jest ładna, żeby nie było, ale za młodu i w tej roli coś w sobie miała.

Chupacabraa

House of Cards (nowe) ma lecieć na ale kino+ od października może dlatego teraz puszczają starszą wersje .

wolth

Jak sądzicie, lepszy oryginał czy amerykańska wersja? Co warto obejrzeć wcześniej?

Chupacabraa

Nie ma to jak zarzucić takie osądy nawet nie oglądając, świetne podejście.

Kajzer

Dlaczego ma niszczyć takie źródło informacji, tym bardziej, że on ma jej "odważne" zdjęcia?

Kajzer

Przecież w brytyjskiej wersji Francis też obracał dziennikarkę.

Kajzer

Oglądaj ze zrozumieniem .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones