PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35939}

Dom

7,8 21 107
ocen
7,8 10 1 21107
Dom
powrót do forum serialu Dom

Bardzo dobry serial

ocenił(a) serial na 8

Prawdę mówiąc nie sądzilem, że tego typu seriale będę oglądal, ale może wiek robi swoje.. Serial jest bardzo dobry. Dobra gra aktorska, a przede wszystkim, wydaje się, że dość rzetelnie opowiada o czasach o których mówi. Dobrze ukazuje tamtejszy świat, tamtejszą kulturę, maniery, wartości. Jak oglądalem go z babcią to tylko kiwala glową co jakiś czas mówiąc pod nosem "tak bylo", "to się śpiewalo", "tacy byli ludzie", "tak to wyglądalo". Zawsze sobie cenilem seriale które nie tylko są dobrze wykonane ale i mogą pelnic rolę sprawozdania z czasów i miejsca o którym mówią.

Męczy mnie tylko, że serial jest miejscami aż zbyt przygnębiający, ale... może to wlaśnie samo życie? Babciu, jak to jest?

ocenił(a) serial na 10
MegaSzczota

Super pytanie na koniec Warto rozmawiać z babciami i dziadkami. Tak szybko odchodzą. Ja nie zdążyłam.

ocenił(a) serial na 8
Agatonik

najbardziej mnie dziwi, że ludzie kiedyś tak obrażali się aż do przesady. Np w tej scenie gdy Andrzej dostał propozycję współpracy ze służbami ale nie podał zdecydowanej odmowy tylko odpowiedź neutralną. Wrócił do domu i zaczął się sapać "oh ah ale szmata ze mnie, no kurde, nie dałem odpowiedzi odmownej" po czym zaczął robić uwagi swojej żonie, totalnie z dupy "a może ty byś chciała mieszkać we Włoszech i jeździć Alfa Romeo, no powiedz powiedz no ciekawe" xd

albo jego matka która uciekła z ich domu z jakiejś pierdoły

w ogóle oni często się z domu wyrzucali xd dwa różne zdania i już pyyyk ojciec do syna "won, won mje z domu, won won!!" xdd

mam opinię, że ludzie to robili z nudów. Wtedy nie było komputerów, takiej telewizji, tylu rozrywek na mieście. Była praca, dom a w nim kotlet raz na kilka dni...

ocenił(a) serial na 9
MegaSzczota

Ciekawi mnie jedno, czy jakby nie było PRL to czy ten serial by powstał.
Powinien powstać podobny serial ale o Lwowie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones