PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35939}

Dom

7,8 21 128
ocen
7,8 10 1 21128
Dom
powrót do forum serialu Dom

Czy tylko ja mam wrażenie, że kiedyś bohaterami seriali byli ludzie z krwi i kości, a obecnie figurki z mydła, mąki i (głównie) pudru? Czy to jednak prawda? ;)

ocenił(a) serial na 10
Sandra_alex

Prawda i to bezapelacyjnie.

ocenił(a) serial na 10
karoman4

To jasne jak dupa anioła, że współczesnych seriali nie da się oglądać bo kręcone są dla dwóch kategorii wiekowych: gimnazjalistów i pań, które ekscytują się gniotami typu M jak mdłość czy jakoś tak.

ocenił(a) serial na 10
abramsA2

Zgadzam się jak najbardziej ze wszystkim to co teraz kręcą nie nadaje się do oglądania . Czy filmowcy myślą że widownia to ludzie ograniczeni umysłowo , a widownia nie tylko składa się z gimnazjalistów i wypudrowanych pań w średnim wieku znudzonych życiem.Polecam TVP Historia i TVP Kultura one według mnie reprezentują jeszcze jakiś poziom.

Sandra_alex

Nie tylko seriale, a filmy obecne też są do dupy. Wolę oglądać produkcje z czasów PRL-u i po '89 do lat ok. 2000. Jedynym serialem współczesnym, który oglądam to "Świat według Kiepskich". Pozdrawiam, rocznik 2000.

Art_36

Niestety ''Świat według kiepskich'' to też strasznie według mnie durnowaty serial - Ale cóż to już kwestia gustu .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones