PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35939}

Dom

7,8 21 128
ocen
7,8 10 1 21128
Dom
powrót do forum serialu Dom

moim zdaniem powinna powstac kolejna seria pokazujaca jak tacy jak mietek czy kajtek i ogolnie caly Naród został oszukany przez przywodcow solidarnosci korzy zdradzili nas przy okraglym stole.Powinien zostac takze ukazany bunt studentow pod koniec lat 80(strajk nzs na uw w 1988 roku) tzw pokolenie 89.Reprezentantem tego pokolenia moglby byc syn lub corka basi i zboznego(w odc 13 basia okazuje sie byc w ciazy chociaz w pozniejszych odcinkach nie ma sladu dziecka).Moznaby takze okazac zjawisko boomu polskiego rocka w latach 80 poprzez jekies nowe postacie, np na zlota wprowadza sie rodzina w ktorej dzieci sa fanami rocka i jezdza na jarociny itp

ocenił(a) serial na 10
wolverinex

Kto to zrobi?jak reżyser nie żyje?

wolverinex

Jeżeli pieniądze na taką produkcję wyłoży TVP albo jakakolwiek instytucja związana z państwem i mediami, to obawiam się, że nawet obraz Jarocina będzie przekłamany. A temat legendarnych przywódców solidarności, to zdaje się działka Wajdy. On niedawno nakręcił pewne dzieło dla zwolenników poprawności politycznej.

Wladymir

Wow, widzę, że rydzykowcy i pisowcy dorwali się do forum...

ocenił(a) serial na 9
wolverinex

Jestem za, ale coś czuje, że nawet jeżeli powstałaby kontynuacja, to wyszłaby kicha. Publiczn ostatnio czego się nie dotknie, to psuje. A już wyobrażam sobie ile produktów by ulokowali ;p

chemas

Czytałem wywiad z Tomaszem Borkowym mówił on że ma scenariusz na nowe odc tylko szuka producenta , zdradził że akcja toczyła by się wokół synów Talara a akcja to między innymi Szkocja.

ocenił(a) serial na 9
ghf

Ciekawe.

chemas

Tak ciekawe co z tego wyjdzie

ocenił(a) serial na 9
ghf

Bardzo chciałbym, żeby wyszła porządna kontynuacja. Żeby tylko nie zostało spaprane.

chemas

Też mam taką nadzieje

wolverinex

to jest fajny pomysł... a Henio Lermaszewski zrobiłby biznes na disco polo:) i np otworzył swoją stację telewizyjną

ocenił(a) serial na 9
wolverinex

Mógłbyś (mogłabyś?) łaskawco wytłumaczyć mi CO to: mietek, kajtek, basia, zbozny. "Na zlota wprowadza sie rodzina"? Hmm, na ZLOT? Co to: nzs, uw? Najpierw radziłbym powrócić do szkoły, i to podstawowej.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones