PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=233997}

Domowy front

The War at Home
7,4 2 830
ocen
7,4 10 1 2830
Domowy front
powrót do forum serialu Domowy front

I pomysł, że Vicky jest z 4 dzieckiem w ciąży - super. Naprawdę można było dopisać kilka serii.

ocenił(a) serial na 6
nikah

Świetne zakończenie serialu. Nie spodziewałem się takiego rozwiązania. Wolę, gdy serial ma dobre zakończenie, niż ciągnie się go na siłę. A ten serial nie jest aż tak dobry, by to robić.

nikah

Serial miał mieć docelowo 5 sezonów i miał popłynąć na fali popularności My Wife and Kids, ale ten ostatni chyba przytłoczył tenże serial dodatkowo w tamtych czasach w USA było mnóstwo podobnych seriali i oczywiście b. popularny Two and Half Men i serial ten nie przebił się, no i ponoć były jakieś problemy prawne i z tzw. krytyką, z powodu "ideolo" dlatego ta młoda zeszła się z tym czarnym, coming out tego małego geja i ojciec przełamał się co do gejów. Ale los tego serialu wisiał na włosku po 2 sezonie i nie udało się.

ocenił(a) serial na 7
Savant1

szkoda :'( też uważam że mogliby coś dodać (na przykład nowy sezon) ale no cóż... Moim zdaniem to jest najlepsza familiada jaką widziałam w życiu. Będę tęsknić za nie przespanymi nocami z powodu tego serialu (dzisiaj też XD). Bardzo się do niego przywiązałam... Jak mogło się nie przebić więcej sezonów!? To skandal! Jeżeli zna ktoś równie dobre familiady to niech pisze. Jestem chętna...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones