PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=143972}

Dookoła świata z Willim Fogiem

La vuelta al mundo de Willy Fog
7,4 1 784
oceny
7,4 10 1 1784
Dookoła świata z Willim Fogiem
powrót do forum serialu Dookoła świata z Willim Fogiem
ocenił(a) serial na 8
hien00

rocznik '87 też pamięta. Do dziś pamiętam jak rozwaliłam sobie brodę o kamienne schody biegnąc na bajkę. ;)

ocenił(a) serial na 8
milkaway

'90 też :] szkoda że tak całej literatury światowej w tak rewelacyjny sposób się nie da przedstawić

ocenił(a) serial na 8
KinoManiack

'90 potwierdza że pamięta

ocenił(a) serial na 10
kristof0111

"80 tym bardziej ;)

ocenił(a) serial na 7
bialas207

Żeby wypełnić lukę - '89 melduje, że pamięta!

ocenił(a) serial na 8
Frywolitka

oj tak :)

ocenił(a) serial na 8
hien00

92 pamięta jak najbardziej i kocha tą baje :D

ocenił(a) serial na 10
hien00

91 cudowna bajka

ocenił(a) serial na 9
hien00

Potwierdzam 91 pamięta :)

Plastel007

O to, to! :D

ocenił(a) serial na 7
hien00

Rocznik 79 tez pamięta :)

ocenił(a) serial na 10
giovanni50

85 tez sie melduje - pamiętam jak w podstawówce naśladowaliśmy Foga i resztę grając w kalambury na lekscji wychowawczej :D

hien00

Jestem '98 i mam na płytach wszystkie trzy, odświeżone (nowe dubbingi, lepsza jakość obrazu i muzyki), pełnometrażowe filmy (gdzie Fogga dubbinguje Grzegorz Pawlak), które są streszczeniami "Dookoła świata...", "20 000 mil..." i "Wyprawy do wnętrza ziemi". Były one dodatkiem do jakiś czasopism w latach 2005-2007. To była dla mnie najlepsza bajka z dzieciństwa - piosenkę miałam wykutą na blachę ;) Dopiero dowiedziawszy się, że serial powstał lata temu przed moimi narodzinami, postanowiłam obejrzeć jego drugą wersję na YT. 26 odcinków streszczonych w 50-minutowy film daje sporą różnicę i oglądając serial wyjaśniły mi się niektóre nieścisłości z filmu - zagadki z dzieciństwa :)

ocenił(a) serial na 9
ZMalecka_11111

Ja '96 i również posiadam takową kolekcję. Świetne bajki, dzięki za wspomnienia o piosence :)

ocenił(a) serial na 9
hien00

Rocznik 96 również pamięta :)

hien00

Rocznik '87 też pamięta. To była świetna bajka. Szkoda, że obecnie jej nie nadają w TV. Może by napisać jakąś petycję z prośbą o powtórzenie emisji?

ocenił(a) serial na 6
hien00

Rocznik 2000 też...
Wprawdzie będąc dzieckiem oglądałem jedynie skróconą wersję w formie filmu pełnometrażowego, a sam serial dopiero w tym roku (przypominam, mam 15 lat a niedługo będzie 16) to jednak naprawdę mi się spodobał.
W ogóle uwielbiam kreskówki o zwierzętach (ale nie takie, które ukazują je w wypaczony stereotypowy sposób, np. Pinokio Disneya) ...
Do tego serialu nie mam jednak aż takich pretensji (poza dwoma głównymi antagonistami)...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones