Dopasowani
powrót do forum 1 sezonu

LGBT

użytkownik usunięty

Typowy produkcyjniak Netflixa - mam dość gejów i lesbijek umieszczanych w każdej produkcji.
Zamiast akceptacji odczuwam coraz większą niechęć.

ocenił(a) serial na 1

Ludzie mylą pojęcia tolerancji z akceptacją. Akceptacja to aprobata czyjegoś zachowania, uznanie czyichś poglądów za zgodne z naszymi oczekiwaniami. Tolerancja zaś to przyznanie prawa do posiadania własnego zdania, poglądów i wartości.
Zdecydowana większość ludzi toleruje ale jednocześnie nie akceptuje.
Tutaj niestety mamy zdecydowany ruch środowisk lewicowych, który przez media chce wytworzyć fałszywy obraz świata. Młode Julki to przyswajają a potem sieją propagandę.

Dzięki za komentarz na pewno nie obejrzę serialu.:)

jarkoswawa

Dobrze prawisz...

ocenił(a) serial na 10

Ojtam ojtam, dobry serial

Nawet nie zdajesz sobie sprawy, że w twoim otoczeniu też są osoby lgbt, więc to naturalne że w każdym serialu będą osoby hetero i osoby nie hetero. To nie jest tak, że tutaj każdy był LGBT. Więc też bez przesady.

użytkownik usunięty
marta96

Marta96 doskonale wiem, które moje przyjaciółki interesują się kobietami:) Obawiam się, że wsad ideologiczny Netflixa może z czasem doprowadzić do spadku oglądalności Amerykańskich produkcji. Filmy według schematu dodaj Afroamerykankę, Latynosa, Aborygena, wątek wege, globalne ocieplenie, black live matter, LGBT przesłaniają przyjemność oglądania filmu po powrocie z biura. Nie przeszkadzają mi wątki LGBT tylko drażni mnie fałszywa nadreprezentacja. Statystyka produkcji Netflix wskazuje, że środowisko LGBT to grupa tożsama z heteroseksualnymi związkami pod względem procentowego występowania w danej populacji. Najgorsze jest to, że taka postawa zamiast pomóc wyrządza krzywdę środowiskom homoseksualnym. Miłego oglądania :)

ocenił(a) serial na 6

Akurat biorąc pod uwagę, że akcja serialu toczy się w nowoczesnej redakcji w Nowym Jorku, z silnymi aspiracjami feministycznymi, obecność wszystkich wymienionych przez Ciebie "schematów" jest tam jak najbardziej na miejscu. To nie jest jakaś mała mieścina, gdzie faktycznie aż tak zróżnicowane środowisko mogłoby sprawiać nienaturalne wrażenie.

ocenił(a) serial na 6
Sol89

Polaczki nagle się skapnely,ze w amerykańskich serialach czy filmach mogą zobaczyć wątek homoseksualny czy ciemnoskorych aktorow....haaalo! To było od zawsze tylko wy nagle macie z tym problem. Macie problem to ogladajcie jedynie polskie seriale,które notabene są na takim poziomie jak wasze wypowiedzi.

Aalice_in_wonderland

"Polaczki" musiałyby nie oglądać żadnego netflixowego filmu, lub (co może być bliżej prawdy) oglądnęli kilka netflixowych produkcji i wystarczyło, żeby zorientować się, że coś tu nie gra. :) Ile znasz netflixowych serialowych produkcji, w których NIE występują gejowskie pary? Faktycznie za którymś razem robi się to męczące.

Dokladnie. Ilość tych wątków i częstotliwość wspominania o tym jest niesmaczna.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones