PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=570467}

Dorastająca nadzieja

Raising Hope
7,2 2 477
ocen
7,2 10 1 2477
Dorastająca nadzieja
powrót do forum serialu Dorastająca nadzieja

Katy perry

ocenił(a) serial na 9

W odcinku s02e16 zagrała Katy Perry. Ktoś może to zaktualizować..w jednym tez zagrał mcgaywer ;p

burgerqueen

a nie odcinek 17? Ja oglądam właśnie 17 i ona występuje (przynajmniej tak mi się wydaje) w roli strażniczki więziennej Ricky.

ocenił(a) serial na 6
rukia_4

katy wystąpiła w 2x16 :)

maciejovvsky

No jak nic, oglądam znowu 17 i to w 17 jest :P

ocenił(a) serial na 6
rukia_4

17odcinka ja nie widziałem więc może w tym odc też się pojawia :D w 16 pojawia się jako ta dziewczyna która pracuje w więzieniu :)

maciejovvsky

oglądałam 17 i w 17 występuje jako strażniczka więzienna, obejrzałam 16 i w ogóle jej nie widziałam :P

ocenił(a) serial na 6
rukia_4

to masz coś nie tak z numeracją odcinków :D cytując znaleziony artykuł gdzies w sieci: " Już 6 marca 2012 zobaczycie wokalistkę jako osobę z personelu więziennego. Katy Perry zagra Rikki - opiekunkę z więzienia, która będzie twierdzić, że jest starą znajomą Sabriny!
Greg Garcia, zaprosił na plan Katy, kiedy dowiedział się, że prywatnie Shannon Marie Woodward (czyli Sabrina) i Katy były najbliższymi przyjaciółkami. " 6 marca -czyli odcinek 16 :D

maciejovvsky

17 oglądałam dwukrotnie na hbo, 16 obejrzałam na ii tv :)

ocenił(a) serial na 8
rukia_4

Jest nieco inna numeracja odcinków w emisji w USA i tej w Polsce w HBO. Pewnie stwierdzili, że lepiej trochę zmienić kolejność odcinków po emisji w USA.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones