Dorastająca nadzieja
powrót do forum 3 sezonu

Jestem po 12 odcinkach 3 sezonu Raising Hope i muszę stwierdzić jedno - kaszana. Każdy kolejny odcinek wydaje się być robiony na siłę. Wcale już ten serial mnie nie śmieszy a zaczyna nudzić. Mogli to spokojnie zakończyć na 2 sezonie.

ocenił(a) serial na 8
michaltbg_filmweb

Dla mnie poziom się nie obniżył. A dodatkowo kilka ostatnich odcinków było super, dzięki zmianom konwencji. Odcinek wzorowany na Modern Family czy Kac Vegas.

ocenił(a) serial na 8
MoszeUsz

Dla mnie ten sezon jest lepszy niz poprzedni.

ocenił(a) serial na 9
MoszeUsz

Dokładnie, tak jak napisałeś, odcinek w stylu Modern Family czy Kac Vegas - świetne, było też kilka innych, równie dobrych. A czy poziom się obniżył? trudno powiedzieć, trochę się pozmieniały losy bohaterów, więc może też przez to, inaczej jest odbierany ten sezon. A jako całość - rewelacja ;)

ocenił(a) serial na 9
michaltbg_filmweb

Ja ten serial uwielbiam :) poziom się nie obniżył, nadal mnie śmieszy, szkoda, że ma tak niewielu widzów. zgadzam się z dwoma powyższymi opiniami, ten sezon na pewno jest lepszy niż sezon 2, a także losy bohaterów rozwijają się, także i troszkę zmienia się dzieki temu serial. Świetnie, że wprowadzają coś nowego, odcinek z miusicalem mnie pozytywnie rozbawił, a kawałek "u'r gonna rock the torah" cały czas dzwięczy mi w uszach. Także posumowowując, serial jest dla mnie strzałem w dziesiatkę a jego poziom wzrasta, a nie się obniża :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones