PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595770}

Downton Abbey

8,2 37 329
ocen
8,2 10 1 37329
7,6 7
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum serialu Downton Abbey

TVP w ogóle się pomyliło z czasem emisji tego serialu..
Downtown nie jest dla młodych (tacy jak ja, którzy doceniają ten serial, są wyjątkami). A osoby z
wieku dla tego serialu o tej porze mają inne rzeczy na głowie.. Głównie spanie..
Do tego trzeba być idiotą, by ciągle zmieniać godziny emisji serialu.. O takiej godzinie i w tak
złych warunkach, w jakich widzów traktują (np filmy o Smoleńsku) te 600tys oglądalności to i
tak ogrom.. Niech sobie telewizja pójdzie po rozum do głowy.. To powinno być w niedzielę o
18-tej tak jak DR Quinn i będzie miało 4 miliony stałych widzów..

Ej Wy, z telewizji. Wiem, że czytacie fora.. Róbcie np sondaże w grupach reprezentatywnych..
Koszty niewielkie w porównaniu z tym, co można zyskać.. Internauci, napiszcie co Wam leży na
sercu, jeśli chodzi o publiczną.. Myślę, ze to przeczytają, jeśli wielu z nas poruszy ten wątek..

ocenił(a) serial na 10
snierzyn

Śpisz o 22.00? ;) No to faktycznie, niefortunna godzina - chociaż dla mnie najlepsza z możliwych, gdy wszystko w domu już zrobione, dziecko śpi a ja mam chwilę dla siebie :) A apele do tvp kieruj chociażby na ich fanpage'u, bo tutaj - zapewniam Cię - nie odpowiedzą :P
Zaznaczając spojler przy wprowadzaniu nowego tematu co miałeś na myśli?

ocenił(a) serial na 8
snierzyn

No i jednocześnie jest "Gra o tron" na HBO :) Nie chcę tu zachwalać nc+ ale tuner z nagrywarką to fajna sprawa :)

ocenił(a) serial na 10
snierzyn

Zgadzam się, że TV z tymi godzinami emisji traktuje po macoszemu ważne tematy/wartościowe seriale. Pamiętam jak "Towarzysz Generał" był puszczany gdzieś o... 2 w nocy? Istna kpina.
Ale wracając do rzeczy - akurat przy Downton Abbey bardzo mi pasuje ta godzina, 18ta byłaby nieco za wczesna - jest więcej rzeczy na głowie. Dodam, że zaliczam się do tych zdecydowanie młodszych widzów DA :)

ocenił(a) serial na 10
Philosmenos

a dla mnie to trochę zbyt późno, oglądam serial z mamą i widzę, że już koło 22.30 oczy się jej przymykają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones