PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595770}

Downton Abbey

8,2 37 289
ocen
8,2 10 1 37289
7,6 7
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum serialu Downton Abbey

ten ból dotyczy teraz mnie. Właśnie skończyłam 6-sty, ostatni sezon. Cholera, będzie mi tego towarzystwa brakować. Goddamn it!
Bardzo fajnie zarysowane czasy, swietnie stworzone charaktery i te ich odzywki, przekomarzanie sie, zlosliwosci, tragedie i szczescia, zmiany, zmiany, zmiany.
Fajny "przekrój" historyczny przez arystokratyczny ród.
No i co by tu teraz..... ? ;)

qzka

https://www.filmweb.pl/serial/Mr.+Selfridge-2013-673917 ?

ocenił(a) serial na 10
qzka

Jedyne, co mi się nie podobało, to wątek Thomasa przez cały szósty sezon. Widać, że on się zmienił, przestał spodziewać się po ludziach najgorszego. W ogóle to jego ciągłe spiskowanie moim zdaniem wynikało z braku poczucia bezpieczeństwa. Tymczasem Carson wciąż traktuje go jak wroga, Bates rozmawia z nim z tym swoim uśmieszkiem, nigdy nie wiadomo, kiedy mówi szczerze, a kiedy wbija szpilę...
Ale zakończenie mnie rozwaliło... Zwolniony, popełnia samobójstwo, ratują go, znajduje pracę...

Po to, żeby za chwilę wrócić do pracy.

Już gdy Alfred zaczął pomagać panu Masonowi, wiedziałam że zwolnienie Barrowa to zły pomysł. Potem Carson zaczął wykazywać objawy choroby Parkinsona (bo to zapewne to). I akurat tak się szczęśliwie złożyło, że Thomas nienawidzi swojej nowej pracy!

Gdyby ją polubił, gdyby nie chciał wrócić... No, w ładnej tylnej części ciała by się znaleźli :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones