PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595770}

Downton Abbey

8,2 37 283
oceny
8,2 10 1 37283
7,6 7
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum serialu Downton Abbey

... tak teraz siedze i tupie nóżką, ze chce więcej...
Gdyby to byl odpowiednik mody na sukces pod wzgledem ilosci odcinków to mysle, ze jakas tam nutka satysfakcji by byla. Dobra, moze przesadzilam, ale mysle ze do 20 sezonów mogliby dobić......... ;-) Tęsknie serialu, wróć!

ocenił(a) serial na 9
qzka

Jestem za! też mi tęskno...wróć

ocenił(a) serial na 8
qzka

W 2019 Downton Abbey powraca w wersji kinowej (premiera 13.09.2019 w Wielkiej Brytanii)

ocenił(a) serial na 10
qzka

A ja dopiero zaczęłam oglądać. Obejrzałam dwa odcinki i choć serial mi się podoba (lubię filmy kostiumowe), to, paradoksalnie, nie lubię wielu postaci. A już najbardziej denerwują mnie dwie starsze siostry, bo trzecia, póki co, jest całkiem nijaka i wredna pokojówka Lady Cory.

Neferubiti

:-) dwa odcinki na czas kiedy wpisywalas ten komentarz. Pewnie juz obejrzalas wszystkie i nerw jest, ze nie ma wiecej, hm? :) Ja na poczatku tez bylam uprzedzona do paru postaci, z czasem po prostu robilo sie tak barwnie i postacie sie zmieniały, ze slowa zlego nie moge rzecz o kimkolwiek. Kazda postac cos wnosi i jej specyfika jest wyraznie zarysowana - czy to pozytywnie czy negatywnie. Jak ktos zle dziala, irytuje - to znaczy, ze dobrze gra :D (oczywiscie mowie o Aktorstwie) ;-) Jak teraz Twoje spostrzezenia, po 2 miesiacach?

ocenił(a) serial na 10
qzka

Wiesz to nie była kwestia aktorstwa, bo każda postać jest tu zagrana perfekcyjne. Chodzi raczej o to, że są postacie, które się lubi a inne się tylko toleruje.

ocenił(a) serial na 10
qzka

Polecam serial Mr.Selfridge według prawdziwej historii .

qzka

Serial doczekał się pełnometrażowej kontynuacji. Premiera we wrześniu 2019. Poniżej pierwsza zapowiedź.
https://www.youtube.com/watch?v=X1wU1FXe6KY
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

Falkor1

ALE JA CHCE JUZ TERAZ, a nie prawie rok czekac ;-))) Nosz kurde. ;-) Dzieki za info :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones