PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595770}

Downton Abbey

8,2 37 289
ocen
8,2 10 1 37289
7,6 7
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum serialu Downton Abbey

Okropna dziewucha . Żądna władzy, materialistka , cały czas uważa się za lepszą od innych. Rozpuszczona do granic możliwości, nawet jej głos mnie drażni. :D

ocenił(a) serial na 10
EndriuR

Na którym sezonie jesteś? Bo zastanawiam się, czy najgorsze przed Tobą, czy za Tobą :D

Na wyżyny wspina się w filmie, kiedy nazywa Edith "żmiją". Mary, najgorsza bitch w całym serialu, nazwała kogoś żmiją :D W jej ustach to jak komplement :D

ocenił(a) serial na 9
EndriuR

Zgadzam się, to co zrobiła w stosunku do Edith w szóstym sezonie ugh, absolutnie najgorsza postać

ocenił(a) serial na 10
Julia_Ciesliko

Edith? Owszem, to było straszne. Ale dla mnie najgorsze jest to, co Mary robi sobie. Choćby sam początek, żeby nie spoilerować - nie kochała Patricka, ale chciała go poślubić, niby "dla dobra rodziny". Edith go kochała. Patrząc obiektywnie, rodzinie mogło być obojętne, którą z sióstr poślubi Patrick. Ale Mary miała tendencje do rzekomego poświęcenia, które tak naprawdę było zachowaniem egoistycznym, ale można było je stosownie ubrać.

Mnie rozwalił jej upór w kwestii pewnego wesela. Uparła się przy wielkiej sali i wyobrażała sobie, że to będzie dla młodych najwyższe szczęście. Z trudem przyjęła do wiadomości, że pragną czegoś innego.

ocenił(a) serial na 9
singri

Tak, zgodzę się z weselem, kolejna sytuacja ze wydawało jej się ze jest najważniejsza na świecie

ocenił(a) serial na 8
singri

Ten upór przy tym weselu to była jakaś komedia; jej duma tak bardzo ucierpiała, bo nikt jej nie posłuchał. Wprawdzie przeprosiła, ale co innego mieli zrobić państwo młodzi jak nie wybaczyć? Postać bardzo irytująca, a to jak traktuje Edith jest naprawdę okropne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones