PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595770}

Downton Abbey

8,2 37 329
ocen
8,2 10 1 37329
7,6 7
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum serialu Downton Abbey

Wychwyciliście jakieś?

Ja się np. zastanawiam - skąd Coyle miał adres p. Baxter? Po tym, jak go skazali, napisał do niej list. Na pewno wiedział, że siedziała w więzieniu, bo przecież sam ją w to wrobił, ale skąd wiedział, że potem Thomas ściągnął ją do Downton?

Teoretycznie można uznać, że plotki chodzą w tę i nazad, w końcu Phyllis pracuje już w Downton... Zaczęła pracę zanim urodziła się Marigold, więc co najmniej dwa lata. Ale nie sądzę, żeby mieli zbyt wielu wspólnych znajomych.

No, chyba że Coyle zna się z Thomasem. Ale tego wolę sobie nie wyobrażać :D

ocenił(a) serial na 10
singri

Mam drugie niedociągnięcie:

Odcinek 1 sezonu 1, książę i Mary "zwiedzają dom", wiadomo że łajza chciała znaleźć listy Thomasa i je spalić (oficjalny moment, kiedy Thomas przestaje być "tym najgorszym").

K: Kto tu mieszka?
M: Nie wiem, chyba lokaj...

No tak, ale na drzwiach jest wizytówka. Nawet widać, że coś jest na niej napisane. A Mary chyba wie, jak się Thomas nazywa i na jakim stanowisku pracuje?

ocenił(a) serial na 10
singri

S1O5. Wiec wyborczy, na którym Sybil rozbito głowę.

Dlaczego właściwie Matthew tam poszedł? Wyszedł z pracy, zauważył bandziorów i co, i specjalnie poszedł do jaskini lwa? Nie miał żadnych powodów, by sądzić, że Sybil, czy ktokolwiek kogo znał, był na placu. Nie było widać samochodu i nic nie wskazywało na to, żeby był zainteresowany wyborami, a przynajmniej nie na tyle, żeby tam iść. Uważam, że nie zawadziłoby, gdyby pokazać jasno, co go właściwie tam zaprowadziło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones