PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=595770}

Downton Abbey

8,2 37 283
oceny
8,2 10 1 37283
7,6 7
ocen krytyków
Downton Abbey
powrót do forum serialu Downton Abbey

Co za sadysta projektuje tego typu fabułę? Szczyt szczytów, nigdy nie widzialam tak podłego odcinka w zadnym z seriali, ktore dane bylo mi oglądać.
Jak można było coś tak chamskiego wymyślić?! Przykre. Na tamta chwile przeszło mi przez myśl, zeby juz wiecej nie ogladac, dość! ... ale nie, ogladam, bo swietnie zrealizowany serial. Tylko szlag by trafil ten odcinek... tą ostatnią minutę...

ocenił(a) serial na 9
qzka

Ja też nie mogłam uwierzyć...strasznie to smutne, ale oglądam dalej, bo to wspaniały serial. Świetna obsada, muzyka i ten angielski czarny humor:) coś cudownego

bruneta83

Nie wiem na ktorym sezonie jestes, moze juz skonczylas, ale choc bardzo lubie ten serial to widze dosc konkretna roznice miedzy trzema pierwszymi sezonami, a tymi pozniejszymi. Akcja spowolnila i troche sie "rozciągnela", rozleniwiła. Szkoda, ale ogladamy dalej :)

ocenił(a) serial na 9
qzka

Tak, też to zauważyłam. Oglądam w tej chwili pierwsze odcinki 6 sezonu:)

bruneta83

Ja pare dni temu skonczylam i jest ból. Nie mialabym nic przeciwko, zeby jeszcze z 1, 2 sezony odbębnili. :D

ocenił(a) serial na 9
qzka

Jestem za!:)

ocenił(a) serial na 9
qzka

Dokładnie! Dlaczego? Po co oni to zrobili???? To było takie perfidne, zwłaszcza, że człowiek sobie zazwyczaj siedzi i ogląda ten serial w spokoju, bo wie że wszystko i tak sie dobrze skończy, że pomimo trudności wszystko się uda, bo honor i dobro zawsze zwycięża i nawet podłe postaci przejdą na jasną stronę... jak to zwykle w DA... a tu takie coś...

ocenił(a) serial na 8
hogator

Dlatego że pan aktor zrezygnował z roli.
Myślał że jak uwolni się od gry w serialu, to zarzucą go ofertami. Tak się jednak nie stało.

qzka

Cały ten odcinek był wg mnie napisany wręcz na siłę, strasznie nudny, fabuła zupełnie się nie kleiła. Jak lubię Mary, to tu nie dało się jej zdzierżyć. A śmierć Matthew prawie jak Hanki w kartonach - bez sensu. Ktoś tu chyba nie miał za bardzo pomysłu, jak rozwiązać ten wątek. Nieprzemyślane.

ocenił(a) serial na 10
qzka

Właśnie obejrzałam ten odcinek i powiem jedno, tak się nie robi... :( Czy jest sens dalej oglądać? Znowu będą wszyscy płakać. Łącznie ze mną. Śmierć Sybil była straszna, ale to... Tak lubiłam Matthew, dobrze, że dali mu chociaż zobaczyć syna.

ocenił(a) serial na 10
ewej

A czy ktokolwiek nie lubił Matthew? Przecież jego nie dało się nie lubić. Szczerze mówiąc wolę nawet jego od Toma Bransona, bo Tom cały czas pozostaje szoferem przebranym za jaśnie pana. Widać to w scenie, gdy jechali do Londynu i Thomas chciał usiąść obok niego. Robert by się zgodził, bo dobrze wie, że jego korona zbyt mocno siedzi, żeby miała spaść z takiego błahego powodu.

qzka

Chyba wam się odcinki pomyliły

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones