PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 383
oceny
8,2 10 1 477383
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

Ostatni raz miałem okazję przeżyć historię House gdy jeszcze w modzie były kasety VHS. Miałem cały zbiór. Ostatnio w tv mignął mi jeden z odcinków. Wkurzyły mnie reklamy więc zacząłem oglądać na netflixie. Pierwszy, drugi, trzeci odcinek i... nie pamiętałem nic. Dzisiaj kiedy zobaczyłem dwa ostatnie odcinki uświadomiłem sobie, że kompletnie nie pamiętałem końcówki i za pewne drugi raz sprawiła, że siedziałem rozbity przez godzinę.
House to genialnie napisana postać i genialny aktor, który się w nią wcielił.
Czy ktoś poza Hugh Laurie potrafi z nazwiska wymienić innego aktora grającego w tym serialu?
Wilson był przeciętny, Taub był dobry, dziewczyny nie miały łatwo. Kangur również dobra rola ale umówmy się tylko jeden aktor sprawił, że dzisiaj chyba każdy 40-50latek zna Dr. House. Owszem to dzięki temu serialowi Hugh wypłynął na szerokie wody ale zasłużył sobie. Reszta niestety poza Olivią Wilde w zasadzie ocierała się o jakieś trzecioplanowe role. Wilson (nie znam jego nazwiska) dopiero po 7 latach od zakończenia Housa zagrał jakiś epizod.
Nie wiem czy jeszcze będzie mi dane wrócić do tego serialu. Marzy my się aby scenarzyści do niego wrócili ale jeżeli nie to na pewno do niego wrócę jednak nie wcześniej niż za 10-15 lat.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones