PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=130177}

Dr House

House M.D.
8,2 477 383
oceny
8,2 10 1 477383
7,8 22
oceny krytyków
Dr House
powrót do forum serialu Dr House

huddy

ocenił(a) serial na 10

Huddy zniszczyło ten serial. Nigdy nie chciałam by byli razem. Jak widać słusznie bo Cuddy jest po prostu głupia. Ósmy sezon o niebo lepszy. Z Gregiem porobiło sie coś niedobrego jak zaczął za nią latać. Wcześniej też sie droczyli, ale miało to jakiś sens.
Jeszcze go zostawiła ot tak w sumie. Pozłościła sie, zamiast mu pomóc i zrozumieć to zachowała sie jak udzielna księżna. Najgorsze, że House cierpiał z jej powodu. Zrobiono z niego w tym związku zainteresowanego seksem z Cuddy. Zupełnie zdziwaczał. Rozumiem, że sie bała, ale od początku tego związku chciała go sobie koniecznie podporządkować. Całe Huddy pokazane w taki żenujący sposób i bez polotu. Fani Huddy czekali a dostali dno, chociaż nastoletnie fanki (lub mentalnie dziecinne) łykną wszystko. Nawet taki kicz i jeszcze sie obliżą.

ocenił(a) serial na 9
Ingrid_Fox

zdzira. Też uważam, że to co zrobiła było mega kure*twem. Tym bardziej, że jak się okazało na końcu serialu, House potrafił poświęcić wszystko by być z przyjacielem umierającym na raka. A ta bitch zostawiła go, bo nie potrafił bez pomocy jednego vicodinu z nią przeżyć jej cierpienia. Niestety, kobiety to generalnie mega egoistki, próżne i zapatrzone w siebie. Jak pokazuje serial, tylko prawdziwa przyjaźń jest coś warta. (tak, jestem po rozstaniu, z dosyć podobnych powodów). Cuddy- sradi. No, ulżyło mi.

Ingrid_Fox

8 sezon był najsłabszym wg mnie. Wlókł się, mało co się działo. Nieciekawe przypadki. Ze 3-4 odcinki na wysokim poziomie.

ocenił(a) serial na 6
Ingrid_Fox

To co zniszczyło serial to uleganie popieprzonym fanatykom serialu - patrz shippersi.

freeman10

Serial zepsuł brak pomysłów. Powinien mieć góra V sezonów, no ale liczyła się oglądalność, a co za tym idzie kasa.

bemol33

Dokladnie uwazam podobnie. Do sezonu 3 było okej. Sezon 4 już w połowie był nudny. Jakby oglądac to samo 1000 raz tylko z inna nazwa choroby. Serial powinien zakonczyc sie na 3 sezonach temu z oceny 10 zszedłem na 8.

Ingrid_Fox

Ja się dziwię że ona planowała z nim jakikolwiek związek. Powinna była go trzymać tylko ze względu na diagnozy albo mogła go sobie mieć do seksu (a i to po badaniach na wszelkie syfy) ale jako partnera? W życiu! Dobrze że od niego uciekła. Serio byłabyś taka wyrozumiała gdyby twój eks zniszczył ci dom, naraził ciebie i twoich znajomych na śmierć. Trzeba siebie chronić przed takimi psycholami.

Angua_84

Psycholem to ty jestes czlowiek prosty nigdu nie zrozumie geniuszu temu ty go nie rozumiesz bo jestes typowa kowalska

grzesipization

Co innego cenić kogoś za jego wybitne zdolności, a co innego z nim żyć, to diametralna różnica:) A House charakterek miał. Musiał nastąpić jakiś dramatyzm, bo serial chylił się ku końcowi pod wieloma względami.

ocenił(a) serial na 10
grzesipization

wspaniały argument, serio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones