PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661388}

Dracula

6,9 9 538
ocen
6,9 10 1 9538
Dracula
powrót do forum serialu Dracula

Czy serial będzie kontynuowany?

LeatherJacket

Serial anulowany niestety

Karol2802

A tak mi się spodobał:(

ocenił(a) serial na 8
LeatherJacket

W Internecie jest petycja o wznowienie bądź ewnetualnie wykupienie przez inną stację;)

http://www.change.org/p/please-produce-dracula

użytkownik usunięty
Jezula

http://empirenews.net/its-official-former-nbc-drama-dracula-will-continue-as-a-n etflix-original/

ocenił(a) serial na 9
Jezula

Kiedyś taka petycja się udała? To samo było z The Event. Typowe dla NBC - Nothing But Cancellations.

harry_rabbit

Hm... przy okazji petycji o kontynuację The Ripper Street np. ?

LeatherJacket

niestety serial jest za delikatny i za inteligentny dla debilnej publiczności oglądającej pamiętniki wampirów, the originals czy blade'a

ocenił(a) serial na 8
mateuszkowalski

Prawda, "Dracula" ma o wiele wyższy poziom, ale nie wszyscy, którzy oglądają The Originals, czy Pamiętniki wampirów to debile. :)

NaomiClark_

nie wszyscy, większość :)

mateuszkowalski

Tak za dużo w nim intryg jak na zjadaczy hamburgerów zza oceanu. Świnki się nie połapały o co chodzi bo a) Serial jest alegorią korporacyjnej rzeczywistości przeciw której staje Draculla. b) Nie ma w nim bezpuciowych nastolatek mających problem czy dać się wydymać wilkołakowi czy "wampirowi" czy obydwu. Jakież to tragiczne że się spaślaki nie połapały że w tym serialu chodzi o coś innego niż tylko rzeź i dymanko :(.

LeatherJacket

Na stronie empirenews podobno oficjalnie potwierdzili że będzie 2 sezon .

Ile w tym prawdy nie wiem, ale miejmy nadzieję że jedynie gdzie mogli się pomylić to "pod koniec 2015 roku " - strasznie dużo czekania :P

ocenił(a) serial na 8
Rose_Lips

Jeśli to okaże się prawdą, wytrzymam oczekiwanie. Ważne żeby był! Gdyby nie było drugiego sezonu tęskniłabym za tym serialem tak jak nadal tęsknię za Kronikami Sary Connor.

ocenił(a) serial na 8
LeatherJacket

Szkoda, jeśli nie będzie drugiego sezonu, jak dla mnie kozak serial.

ocenił(a) serial na 8
LeatherJacket

bardzo dobry serial, z wyczekiwaniem i wielką nadzieją na kontynuację!

ocenił(a) serial na 5
mrwolo

http://empirenews.net/its-official-former-nbc-drama-dracula-will-continue-as-a-n etflix-original/

Według tego NBC nie będzie kręcić drugiego sezonu (ogłosili to), za to Netflix się określił że przejmą serię i chcą nakręcić co najmniej drugi sezon. Po aktualnych serialach za które się zabierali jednak oczekiwałbym tego drugiego sezonu Drakuli ;)

ocenił(a) serial na 8
wpb92

Ten artykuł chyba nie jest na serio... :(

ocenił(a) serial na 5
muza_erato

Szkoda, miałem nadzieję na drugi sezon by trochę wątków pierwszego sezonu choć skończyli :(

ocenił(a) serial na 8
wpb92

waśnie zostawili sobie dużo wątków, które śmiało mogłyby być kontynuowane, a urwanie w takich momentach jest wręcz barbarzyństwem.
Może kiedyś, ktoś...: )

ocenił(a) serial na 8
mrwolo

nie moge pojąć, dlaczego takie naprawdę beznadziejne seriale wiszą sezonami a coś naprawdę dobrego, klimatycznego jest anulowane.

LeatherJacket

za bardzo najeżdżali na korporacje :)

LeatherJacket

Serial będzie kontynuowany. Podpisano kontrakt z inną stacją. Już nie NBC a z Netflixem.

ocenił(a) serial na 8
butryk_2

Skąd masz tą informacje? Jestem ciekawa ile w tym prawdy :P

Figazmakiem_

http://www.kawerna.pl/aktualnosci/filmy/item/10839-drakula-powraca.html

ocenił(a) serial na 7
butryk_2

Było by miło, bo serial zaczynał się rozkręcać i po anulowaniu czułem niedosyt.
Skoro mają go wznowić po petycjach fanów itd. to jest może nadzieja dla innych anulowanych produkcji?
Np. taki Flash Forward mogli by zrobić.Coś tam było słychać o kontynuacji w innej stacji.

butryk_2

Cieszy mnie ta informacja. Wiadomo czy sezon 1 będzie wydany na DVD?

ocenił(a) serial na 8
LeatherJacket

Będzie kontynuacja :) Netflix wykupił serial od FOX. Info z fejsa Jonathana.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones