PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=744108}
7,9 9 127
ocen
7,9 10 1 9127
Dragon Ball Super
powrót do forum serialu Dragon Ball Super

Przez prawie 2 lata łudziłem się, że coś z tej serii jeszcze będzie, aż w końcu odpuściłem sobie oglądanie jak tylko zobaczyłem na ekranie Broliego. Słaba kreska to najmniejszy problem tej serii, zresztą i tak się znacznie poprawiła i w większości przypadków jest okej. Postacie kompletnie wyprane z charakteru, głupie i irytujące, absolutnie zero logiki nawet jak na standardy DB, zero oryginalności, same zrzynki z innych serii/filmów i recolory istniejących poziomów. Goku po latach treningu ma problemy z każdym kto chociaż chwilę potrenuje.

Najmocniejszą stroną tej serii i jedyną trzymającą poziom jest pierwsza saga, która i tak jest kalką tej z 14 kinówki. Poza Hitem nie potrafię przytoczyć ani jednej ciekawej postaci jaką Super wprowadziło (Beerusa nie liczę jako postać z DBS z wyżej wymienionego powodu). Saga Zamasu miała dobry klimat, ale wszystko inne kulało i jest to chyba najmniej logiczna saga jaka powstała + beznadziejny antagonista, który był zlepkiem chyba wszystkich możliwych wrogów z poprzednich serii. Naukę Mafuby z telefonu i 5-minutową fuzję najlepiej przemilczę.

DBS pod żadnym względem nie dorównuje DB, DBZ i DBGT.
Marny skok na kasę wypchany słabej jakości fanservicem i znikomymi śladami oryginalności.

ChubakaCieLubi

nawet jak jest jak piszesz że saga buu spotkała sie z krytyką ludzi to mówi sie trudno wielkie, nikogo z krytykujących osobiście nie znam .

''Można było to zastąpić inaczej dać buu jakiś sojuszników, zrobić ciekawe zwroty akcji nie iść po najmniejszej lini oporu.''

tu jest racja . Ale jeśliby tak wydarzyło się było by upodobnienie do historii, trunksa z przyszłości gdzie cyborgi siały postrach .

''A pan plastelina wiedział że jak ma przegrać to ma wtrążalać nie uważasz że to leniwe rozwiązanie?''

nie chodzi o to że buu wiedział jak przegrać, zgubiła go pewność siebie .

''Można to było streścić do pojedynku ekipu z buu, śmierć Gohana zupełnie bez sensu został wtrążolony w plasteline.''
jak Gohan miałby przeżyć eksplozje ziemi ???


''saga Buu była bardzo nierówna były fajne walki Gotenksa, dziwna walka Gohana i Vegito ta ostatnia walka to raczej popisywanie sie jaki to buu jest bezradny no i słaba raczej walka Goku z Kid Buu. ''
e tam nie przesadzaj .

ocenił(a) serial na 10
foxmeister

Dragon Ball Super był kozacki i cieszę się że będzie początek dwójki w tym roku :)

Maniak85

też sie ciesze na początek dwójki dbs w tym roku .

ocenił(a) serial na 10
GohanSuperSayianII

EJ bez kitu oglądam teraz właściwie kończę tego GT aby się przekonać że może rzeczywiście coś w nim jest ale to jest jakieś gówno totalne na które zacieszaliśmy kiedyś jak nic innego nie było po Serii Z - nie mieliśmy wyjścia, wtedy, ale teraz jest DB SUPER i szczerze dziwie się niektórym, że krytykują SUPER przeciez jest to zajebista seria idealne przedłużenie Dragon Balla wg mnie o niebo lepsze od GT ktore jest totalnie dla dzieci. btw mam 37 lat już

Maniak85

też dziwie się że seria super zbiera krytyczne opinie ,dla mnie ta seria jest lepsza od GT . Owszem seria dbs przedłuża dragon balla jestem rocznik 87 .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones