PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=94339}

DBZ

Dragon Ball Z
8,5 82 283
oceny
8,5 10 1 82283
9,0 3
oceny krytyków
Dragon Ball Z
powrót do forum serialu Dragon Ball Z

I mamy teraz Dragon Ball w stylu Tabalugi - małego zielonego skurczybyka z dobranocek. Kreska jest tragiczna, nie zdziwię się jak to właśnie Tabaluga wyskoczy ze smocznych kul.
Klimat DragonBall w DBS zabity zupełnie. Wystarczy porównać jakikolwiek odcinek z DB zwykłego do tej nowej - zero magii, zero czegokolwiek.
Szkoda, że nie wypuszczą dwóch wersji - w stylu tych z lat 90' i dla upodobania się nowej generacji..

ocenił(a) serial na 10
Sined

Wiesz... To nie jest tak, że klimat z DBZ w DBS jest zabity. Większość z nas, jest przyzwyczajona do kreski z lat 90 (ja też) Tam mimo, że postacie, były rysowanie ręcznie, miały w sobie to coś.. Wyglądały bardziej hmmmm "naturalnie" niż to, co jest nam przedstawione teraz (chuderlaki itp.) Czas leci nieubłaganie i stety, albo niestety trzeba iść z duchem czasu. Ta kreska, która jest teraz... jest kreską "codzienną" w anime (po prostu nikomu, nie chce się rysować postaci od zera) Wszyscy idą teraz na łatwiznę i korzystają z animacji komp. Piszesz też, że te nowe odc. odstają od tych strach... Wg mnie, nie ma co jeszcze porównywać tych serii.. (no chyba ze pod względem kreski to tak ;p ) Pożyjemy zobaczymy. Mimo, iż też jestem fanem "starego" DBZ to nie skreślam jeszcze całkowicie tej nowej serii.

ocenił(a) serial na 10
Sined

Zgadzam się całkowicie. W sumie, to mogę powiedzieć że dzięki DB znalazłem się na studiach graficznych, bo to od tego anime zaczęła się moja przygoda z rysunkiem.
Kreska z DBZ Buu sagi była najlepsza, jesli chodzi o to uniwersum. Teraz to wygląda jak Naruto Shippuden. Kiepskie cienie, brak dopracowania szczegółów, chude postaci( no sorry, ale porównajmy sobei Mystic Gohana do tego chudzielca, który ma rękę, chudszą od mojej :D ) i wszystko takie "zaokrąglone".
Mam nadzieję, że chociaż fabularnie nadrobią, bo pierwszy odcinek średni...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones